تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۷ کد مطلب 83292

معاون رئیس جمهور اسبق اعتراف کرد:

همه دستشان در یک کاسه است به غیر از احمدی‌نژاد!

مهرعلیزاده معاون رئیس جمهور اسبق گفته:” تمام د‌ولت های بعد‌ از انقلاب د‌ر راستای یکد‌یگر حرکت کرد‌ند‌ اما د‌ولت قبل تمام برنامه ها را به هم ریخت و نتیجه همین شد‌ که برخی از کاسبان تحریم د‌ر آن متولد‌ شد‌ند‌ و اگر د‌و د‌ولت هم کار کنند‌ شاید‌ بتوانیم به شرایط اقتصاد‌ی سال ۸۴ بازگرد‌یم.”

میدان ۷۲/ مهرعلیزاده معاون رئیس جمهور اسبق گفته:” تمام د‌ولت های بعد‌ از انقلاب د‌ر راستای یکد‌یگر حرکت کرد‌ند‌ اما د‌ولت قبل تمام برنامه ها را به هم ریخت و نتیجه همین شد‌ که برخی از کاسبان تحریم د‌ر آن متولد‌ شد‌ند‌ و اگر د‌و د‌ولت هم کار کنند‌ شاید‌ بتوانیم به شرایط اقتصاد‌ی سال ۸۴ بازگرد‌یم.”

گرچه مهرعلیزاده تلاش کرده پنجه به صورت احمدی‌نژاد بکشد اما غافل از آنکه ناخواسته اعتراف کرده مشی حکومت داری دولت های بازرگان، بنی صدر، هاشنی و دو تن از سران فتنه و روحانی همه یک مدل بوده و فقط یک دولت متفاوت عمل کرده و آن هم دولت احمدی نژاد است.

دلیل اصلی که عالیجناب رفسنجانی و ایادی اصلاح طلب و اصولگرایش همه با هم به آن دولت متفاوت و تحول گرا حمله ور شدند را در این سخنان معاون رئیس جمهور اسبق می توان یافت. شدت حملات و کارشکنی ها به حدی بود که حتی حمایت گسترده رهبر معظم انقلاب از احمدی‌نژاد هم نتوانست مانع حملات بی وقفه آنها شود!

شواهد زیادی وجود دارد که از ابتدای انقلاب، رفسنجانی دولت سازی مطابق با الگوهای منسوخ و کهنه غربی را پیگیری کرده است( از مراودات رفسنجانی با منافقین و نهضت آزادی و پول دادن به آنها که بگذریم، نقش او در دولت های بعد از انقلاب آشکارتر است). کارشناسان و مدیران هاشمی در دولت های مختلف، در حالی به تصمیمات مترقی و بروز احمدی‌نژاد در کمرنگ کردن بوروکراسی دست و پا گیر و ساختارهای کهنه ایراد گرفته و مدعی کار غیر کارشناسی می شدند که نسخه های قدیمی، عتیقه و کدستوری غربی را پیاده می کردند.

نسخه هایی که مشکلات زیادی برای کشور ایجاد کرده و موجب رانت خواری های گسترده و فقر بسیاری از مردم شده است. در دنیایی که مدیریت تحول حرف اول را می زند، کهنه گرایی دولت های هاشمی و چند رئیس دولت تحت سیطره اش! در تاریخ انقلاب موجب رانت خواری های گسترده شد که از جمله آن همین کسانی هستند که در زمان رفسنجانی از سربازی بانک مرکزی میلیاردر شده و آنگاه شبیه به رفیق دوست و فرزندان رفسنجانی مدعی دور زدن تحریم ها شده و در عین حال و همزمان ثروتمند تر هم شده اند!

اگر پیش از این گفته می شد اکثریت چند ده هزار نفری سیاسیون و مدیران ارشد، دست پرورده هاشمی هستند و اکثریت چند ده میلیونی ملت ایران سرشان بی کلاه از فرصت خدمت، عده ای بر آشفته می شدند اما این اعتراف مهرعلیزاده گویای خیلی حرف هاست و ترجمان شعار ملت ایران که یکپارچه فریاد زدند: چپ، راست، کارگزار علیه خدمتگذار

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  و حالا در سال ۸۴ کشور در چه وضعی بود؟
  در بالاترین سطح بدهی خارجی در تاریخ ایران
  در نرخ بیکاری یازده درصدی و بدون هیچ سرمایه گذاری برای اشتغال
  در وابستگی بی سابقه در تولید بزنین و گازوییل
  در کمبود شدید مسکن به دلیل عدم سرمایه گذاری دولتهای ۱۶ ساله!
  در تورم ۱۲ درصدی با وجود ادعای عدم تزریق نقدینگی و قیمت نفت پایین
  در دلاری که از ۷ به سیصد و از سیصد به هزار تومان رسید.
  در تعطیلی همه فعالیتهای هسته ای و فضایی
  در سپردن همه میدانهای نفتی ایران به شرکتهای چند ملیتی که خود در پشت پرده با قطر و عربستان زد و بند داشتند و طی دهسال حتی ۲۰ درصد پیشرفت کاری نداشتند!
  در بالاترین مقدار ضریب جینی بعد از انقلاب
  در خشاندن همه تالابها و روان آبها و سفره آبهای زیرزمینی در طرح موسوم به خودکفایی گندم که به جای تلاش بر اصلاح کشت و اصلاح خاک و اصلاح روشهای آبیاری صرفا بر افزایش زمینهای زیر کشت غرقابی متمرکز شده بود و..
  در کاهش بی سابقه رشد جمعیت
  در افزایش عجیب فعالیت گروههای ضد دین و ضد انقلاب در همه امور فرهنگی کشور و..

  خلاصه در شرایطی که قرار بود ایران به کشوری بی سوخت و بی آب و بی جوان و بی مسکن تبدیل شود تا خود بخود طبق برنامه تا سال ۸۸ حکومت با شورش بیکاران سرنگون شود.
  باید هم سال ۸۴ برای آقایان ایده آل باشد و باز هم همه تلاش خود را انجام دهند که به همان نقطه برگردند. باید هم دست به فتنه ۸۸ و ماجرای انحراف و کودتای ارزی و بانکی دست می زدند.
  اصلاح طلب = اصولگرا= فتنه گر =ضد انقلاب= دشمن خدا و مردم

 2. حسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آقای مهرعلیزاده عزیز در این ۱۰ سالی که ساکت بودید هیچکس به شما تهمت لال بودن نزد. آخر عزیز دل مادرتان شما کجا و نظر دادن در مورد آقای احمدی نژاد کجا؟

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دولت های بازرگان، بنی صدر، هاشنی و دو تن از سران فتنه و روحانی
  خب دولت خود ایت االه خامنه ایی هم بوده ها !!!!بین سال های شصت تا شصت وهشت

 4. بای :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  احمدی نژاد ازمدیریت هیچ نمی دانست .باری به هرجهت همه جیزرا بهم میریخت.دربسیاری موارد نسنجیده حرف زد /دروغ گفت/اهانت کرد.

 5. دکترمحمد خ :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مسئولین محترم هفتاد ودو
  من چند بارهم عرض کردم بازهم میگم شما خواسته ویا ناخواسته دارید با برخی از متونی که پخش می فرمائید دکتر ودر کل جریان احمدی نژاد رو در مقابل حزب اللهیون و اصولگرا ها قرار می دهید ببینید عزیزان هرکس که به احمدی نژاد رای داد حزب اللهی بود ولا غیر- حزب اللهی واصولگرا همه از یه سمت هستند واز یک چشمه نشات می گیرن
  پی اسنکه بین اینها فرق میگذارید مطمئن باشید دودش فردا تو چشم همه ما خواهد رفت

 6. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  عالی بود

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: