تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۲ کد مطلب 83325

خنثی کردن برنامه حمله‌گسترده داعش در عراق

ارتش و پلیس عراق برنامه حمله گسترده و خشونت آمیز گروه تروریستی داعش را که درصدد بود با ۷ خودروی بمب گذاری شده علیه دو مقر ارتش اجرا شود، خنثی کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، گروه تروریستی داعش قرار بود با ۷ خودروی بمب گذاری شده که توسط انتحاریها هدایت می شد در استان الانبار […]

ارتش و پلیس عراق برنامه حمله گسترده و خشونت آمیز گروه تروریستی داعش را که درصدد بود با ۷ خودروی بمب گذاری شده علیه دو مقر ارتش اجرا شود، خنثی کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، گروه تروریستی داعش قرار بود با ۷ خودروی بمب گذاری شده که توسط انتحاریها هدایت می شد در استان الانبار در غرب عراق، دست به حملات خشونت آمیز بزند.

به گزارش منابع عراقی، “جمال الدیلمی” فرمانده عملیات الانبار گفت: انتحاریها در صدد حمله و منفجرکردن دو مقر نیروهای ارتش و پلیس فدرال در منطقه ۳۵ کیلومتری غرب الرمادی (در مسیر اتوبان بین المللی) بودند تا خشونت آمیزترین حمله با ۷ خودروی بمب گذاری شده را اجرا کنند.

وی افزود: خودروهای بمب گذاری شده از منطقه القریه العصریه واقع در شمال شرق شهر هیت حرکت کردند اما یگانی از ارتش و پلیس توانست با شلیک موشک های حرارتی ضد تانک آن را منفجرکرده و حمله کنندگان را پیش از رسیدن به این دو مقر از بین ببرد.

“شیخ محمود الرمیحی” از شیوخ عشائر البوعبید نیز خاطرنشان کرد، درگیریهای ارتش عراق با افراد مهاجم به کشته و زخمی شدن دهها نفر ازعناصر داعش و شلیک خمپاره از سوی مهاجمان به مقرهای امنیتی ارتش و پلیس فدرال و زخمی شدن ۹ سرباز و انهدام یک خودروی ارتش منجر شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: