تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۳ کد مطلب 83381

نانی که حسن روحانی با هزینه برجام برای احمدی نژاد خرید

اولین نان ِ نانوایی برجام را برای احمدی‌نژاد خریداری شد تا اثبات شود کسانیکه که بیش از یک دهه از آب خوردن این ملت به ساخت سلاح هسته‌ای تعبیر کرده و احمدی‌نژاد را متهم بین‌المللی و ردیف اول این موضوع معرفی می‌کردند، حالا با آن تدبیر رهبری مجبور شدند دست به اعتراف بزرگی بزنند.

میدان ۷۲/ سید یونس کاظمی: در صورتی که PMD با آن گزارش آژانس انرژی اتمی بسته شود (از شروط رهبری برای پذیریش عملیاتی برجام)، ایران ِ زمان اصلاح‌طلبان متهم به پژوهش در تولید سلاح هسته‌ای شده و ایران ِ زمان احمدی‌نژاد از هر گونه اقدام برای تولید سلاح هسته‌ای تبرئه می‌شود؛ ایران ِ زمان روحانی هم که معلوم الحال بوده و همه‌ی فعالیت‌های هسته‌ای را تعطیل کرده است.

ورقی که علیه بزدل‌ها برگشت

اولین نان ِ نانوایی برجام را برای احمدی‌نژاد خریداری شد تا اثبات شود کسانیکه که بیش از یک دهه از آب خوردن این ملت به ساخت سلاح هسته‌ای تعبیر کرده و احمدی‌نژاد را متهم بین‌المللی و ردیف اول این موضوع معرفی می‌کردند، حالا با آن تدبیر رهبری مجبور شدند دست به اعتراف بزرگی بزنند؛ اعترافی که هرچند نواقصی دارد اما مبین این حقیقت است که دوران ۸ ساله ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد، نه تنها دوران جهش علمی در صنعت هسته‌ای این کشور بوده، بلکه دوران عزت ملی این کشور هم بوده است زیرا معادله عزت در آن دوران «پاسخ قاطع و محکم» در مقابل «توهین و زیاده‌خواهی» بود، چیزی که امروز از ادبیات و تفکر سیاسی دولت‌مردان حذف شده است.

 

حال این وسط روسیاهی برای اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان می‌ماند؛ کسانی که نه جرات ایستادگی مقابل دنیا را داشتند و نه قدرت پاسخ مقابل را

 

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  زنده باد دکتر شجاع و با عزت محمود احمدی نژاد.

 2. من :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  چی میگی خوش دل

 3. مهدی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام
  مگر رییس دولت اصلاحات ممنوع التصویر نیست؟
  پس چرا عکسش رو منتشرکردید؟

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  دوست عزیز ؛ از این تیتر شما خیلی خوشم آمد باورکنید تا حالا به کسی رای نداده ام فقط یک سوال از شما داشتم چه کسی این بلا را سر ملت آورده که با کل دنیا قهر شدیم
  اگر توانستی پاسخ بده

 5. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  انگار نویسنده حواسش نیست که بحث دروغگویی نظام جمهوری اسلامی مطرح است. یعنی همه سخنان احمدی نژاد خصوص اینکه ایران هرگز دنبال بمب اتم نبوده و نیست دروغ بوده است. ایضا سخنان سایر مقامات نظام. حالا این کجایش خوشحالی دارد؟

  • بهلول :
   آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

   نظام نظام میکنید
   چه کردید برای نظام
   دشمن میاد بگه دست شما درد نکنه صد آفرین که دروغ نگفتی شما مخالفان رو هم جدا میکنه با هواپیمای اختصاصی می بره تو بهترین هتل های آمریکا بعد تو سر بقیه مردم بمب اتم میزنه
   اصلا میخوایم بمب اتم داشته باشیم
   من نمیدونم خود باحتگی و وطن فروشی تا چه حد ؟
   شما دارید به کسی که خودش اون همه بمب و کلاهک اتمی داره میگید ببخشید شیطون گولمون زد و دروغ گفتیم !!!! بد ! بد! بد!
   باید خیلی مواظب بود
   خیلی مواظب بود
   خطر جهانی شکستن الگو ما رو تهدید میکنه

 6. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  چرت

 7. سما :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  از سایتتوت بخاطر این مطلب جهت دار خوشم نیومد

 8. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  احسنت

 9. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  تازه اول روسیاهی است.کسانیکه احمدی نژاد را مسئول ماجرا جویی وتنش در روابط منطقه ای وبین المللی میدانستنذ حالا باید اعتراف کنند که وی نظرش چه بود…..

 10. جواب علی الحسابی به جناب ناشناساس شماره 1 :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  دنیائی؛ که آمریکا خودش را پلیس آن می داند ولی از متحدینش هم جاسوسی می کنددنیائی که عربستان مسئول تعیین استانداردهای حقوق بشر است ودنیائی که اسرائیل به آن خط وجهت می دهد و دنیائی که شرکت های بزرگ از دولتهایش بعنوان عروسک خیمه شب بازی استفاده می کنند ودنیائی که تولد” بشر” را مشکل زا وبحران می پندارد وهمان دنیائی که ایران را بعنوان غنیمت جنگ جهانی دوم و گروگان تحریم اقتصادی می بیند. وهمان دنیائی که هدف خود را دربازار یابی سیاسی از طریق جاذبه های جنسی دختران وزنان غرق شده دراین عرصه جستجو می کند ….. همان بهتر که این دنیا با ما قهر باشد

 11. فرزند یک شهید :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  آقایا خانمی که پرسیدندچراباکل دنیاقهرشدیم بستگی دارد دنیارا چه کشورهایی بدانید؟ازنظرشما آمریکا و انگلیس وفرانسه دنیا هستند که چنین نیست!

 12. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دوست محترم چرند نگو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: