تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷ - ۰۱:۲۹ کد مطلب 83427

تعلیق پزشک و پرستار حادثه اصفهان

پزشک و پرستار مقصر حادثه بیمارستان اصفهان از کار معلق شدند و پرونده دو نفر از کارکنان دیگر این بیمارستان به مرکز رسیدگی به تخلفات در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ارجاع شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، پزشک و پرستار مقصر حادثه بیمارستان اصفهان از کار معلق شدند و پرونده دو نفر از کارکنان دیگر […]

پزشک و پرستار مقصر حادثه بیمارستان اصفهان از کار معلق شدند و پرونده دو نفر از کارکنان دیگر این بیمارستان به مرکز رسیدگی به تخلفات در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ارجاع شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، پزشک و پرستار مقصر حادثه بیمارستان اصفهان از کار معلق شدند و پرونده دو نفر از کارکنان دیگر این بیمارستان به مرکز رسیدگی به تخلفات در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ارجاع شده است.

گفتنی است دختری چهارساله هفته گذشته به علت پارگی ناحیه چانه در اورژانس بیمارستان اشرفی اصفهانی درخمینی شهر پذیرش می شود و کادر حاضر به صورت سرپایی چانه مصدوم را بخیه می کنند.

مادر بیمار توانایی پرداخت هزینه ۱۵۰ هزار تومانی درمان را برای ترخیص نداشت که با دستور مسوول کادر پزشکی، پرستار بخیه های دختر چهار ساله را می کشد و بیمار با خونریزی و پارگی چانه از بیمارستان خارج می شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: