تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷ - ۲۳:۰۴ کد مطلب 83479

احضار دعایی به دادگاه ویژه روحانیت

بر اساس اطلاعات به دست آمده، امروز دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات به دادگاه ویژه روحانیت خواسته شده و پس از تحقیق از ایشان، تعهدی مبنی بر عدم تکرار تخلف گرفته شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بر اساس اطلاعات به دست آمده، امروز دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات به دادگاه ویژه روحانیت خواسته شده و پس […]

بر اساس اطلاعات به دست آمده، امروز دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات به دادگاه ویژه روحانیت خواسته شده و پس از تحقیق از ایشان، تعهدی مبنی بر عدم تکرار تخلف گرفته شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بر اساس اطلاعات به دست آمده، امروز دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات به دادگاه ویژه روحانیت خواسته شده و پس از تحقیق از ایشان، تعهدی مبنی بر عدم تکرار تخلف گرفته شده است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده پس از آنکه روز گذشته دادستانی تهران نسبت به مدیر مسئول روزنامه اطلاعات اعلام جرم کرده بود، حجت‌الاسلام دعایی امروز به دادگاه ویژه روحانیت رفت.

دعایی با حضور در دادگاه ویژه روحانیت نسبت به اعلام جرم دادستانی تهران تحقیق شده و توضیحاتی ارائه کرد و سرانجام از نامبرده تعهدی مبنی بر اینکه چنین موضوعی تکرار نشود، گرفته شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: