تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ۲۱:۰۵ کد مطلب 83575

مرگ مشکوک دختری جوان در تهران

بازپرس ویژه قتل از مرگ یک دختر جوان مشکوک به آنفلوآنزا خبر داد اما اظهارنظر قطعی را به بعد از انجام آزمایش‌های پزشکی قانونی موکول کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بازپرس مدیرروستا در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر گفت:‌ روز گذشته از کلانتری ۱۳۶ فرجام مرگ یک دختر ۲۴ ساله […]

بازپرس ویژه قتل از مرگ یک دختر جوان مشکوک به آنفلوآنزا خبر داد اما اظهارنظر قطعی را به بعد از انجام آزمایش‌های پزشکی قانونی موکول کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بازپرس مدیرروستا در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر گفت:‌ روز گذشته از کلانتری ۱۳۶ فرجام مرگ یک دختر ۲۴ ساله اعلام شد.

وی افزود: حدود ساعت ۱۶ یک دختر ۲۴ ساله در بیمارستان فوت کرد که بر اساس اعلام پزشکان مشکوک به آنفلوآنزا بوده است.

بازپرس مدیرروستا تصریح کرد: خانواده این دختر جوان به دلیل سهل انگاری پزشکان بیمارستان شکایتی را ارائه دادند که در همین راستا پرونده جهت رسیدگی به دادسرای ناحیه ۱۹ (جرائم پزشکی) ارجاع می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی می‌توان به قطعیت مرگ این دختر جوان را در اثر آنفلوآنزا عنوان کرد گفت:‌ این موضوع زمان می‌برد چرا که باید پزشکی قانونی در مورد آن نظر دهد که با توجه به تعطیلات پیش رو قطعا باید منتظر بمانیم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: