تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۲ کد مطلب 83727

کمال رستمعلی؛

جناب حجت الاسلام سید حسن خمینی؛ به رسانه های حامی بگویید برای تبلیغ جناب عالی از نام امام (ره) بهره انتخاباتی نبرند

پیش از این بارها از تعلق امام عظیم الشان به آحاد مردم سخن گفتید و تاکید کردید امام نباید در جریان و شخص و گروه خاصی محدود بماند و صراحتا از برخی قرائت های خاص از سیره و روش امام گلایه کردید.

میدان ۷۲/ کمال رستمعلی:

جناب حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی
سلام علیکم

در خبرها از قول برادر محترم تان آمد که قصد حضور در انتخابات خبرگان را دارید.

این که چرا خودتان این موضوع را به شکل ساده و عادی و مثل سایر علاقه مندان به حضور در این صحنه اعلام نکردید و شخص دیگری آن را به استحضار افکار عمومی رساند، در جای خود تامل برانگیز است.عج التا امیدوارم ناشی از خوی و خصلتی خاص نباشد. ان شاء الله.

پیش از این بارها از تعلق امام عظیم الشان به آحاد مردم سخن گفتید و تاکید کردید امام نباید در جریان و شخص و گروه خاصی محدود بماند و صراحتا از برخی قرائت های خاص از سیره و روش امام گلایه کردید.

از همین دغدغه و تاکید جناب عالی بهره می برم و خواهشمندم به رسانه های حامی و اشخاص و احزابی که از شما حمایت خواهند کرد بفرمایید، در معرفی و تبلیغ جناب عالی، از نام امام بهره انتخاباتی نبرند و امام عزیز را همان گونه که خودتان بارها و بارها قبلا فرمودید در یک شخص و جریانی خاص محدود نکنند.

شما حالا در عرصه ای هستید که لازم است برای شناخت بیشتر شما، تامل و تدبر صورت گیرد، به حامیان محترم خود بفرمایید، اکیدا حق ندارند سوال کننده و محققی را با نام مقدس امام، از تدبر در آرا و احوال شما، باز دارند.

رجا واثق دارم، هم چون گذشته، با شفافیت هر چه تمام تر، بر تعلق امام به همه ی مردم تاکید خواهید کرد و با صدای بلند خواهید فرمود که امام در هیچ شخص و بیت و جریانی محدود نیستند،بلکه شخصیتی جهانی و فرا حزبی و فرابیتی هستند.

و عاقبت برای پرهیزگاران است.

کمال رستمعلی

 1. رضا نظری :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  سلام داداش خوبم . مثل هیشه عالی و بینظیر نوشتی . برات از صمیم دلم آرزوی موفقیت و سلامتی و عاقیت خیری رو عاجزانه از درگاه خالق بی همتا خواستارم

 2. مهسا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 5

  چرت و پرت

 3. فرزند یک شهید :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  یادگار نمام تفکر ضد استکباری ایشان است پسر موح گمان کردکوه اورا نجات می دهد ولی….

 4. فرزند یک شهید :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  یادگار امام تفکر ضد استکباری ایشان است..پسرنوح گمان کرد کوه اورا نجات می دهد ولی….توخود بخوان حدیث مفصل از این مجمل

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: