تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ - ۱۷:۲۳ کد مطلب 83734

محسن قهرمانی به خبر خداحافظی‌اش واکنش نشان داد

محسن قهرمانی داور فوتبال کشورمان در مورد خداحافظی‌اش اعلام کرد که پس از بازی تراکتورسازی و استقلال در مورد این مسئله صحبت خواهد کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محسن قهرمانی، داور فوتبال کشورمان قرار است در دیدار تراکتورسازی و استقلال از دنیای قضاوت خداحافظی کند. وی که پس از دیدار سپاهان و پرسپولیس با حواشی […]

محسن قهرمانی داور فوتبال کشورمان در مورد خداحافظی‌اش اعلام کرد که پس از بازی تراکتورسازی و استقلال در مورد این مسئله صحبت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محسن قهرمانی، داور فوتبال کشورمان قرار است در دیدار تراکتورسازی و استقلال از دنیای قضاوت خداحافظی کند. وی که پس از دیدار سپاهان و پرسپولیس با حواشی زیادی روبه‌رو شده، تصمیم گرفته است در دیدار هفته چهاردهم از عرصه قضاوت خداحافظی کند.

وی در مورد این موضوع به خبرنگار فارس گفت: من در حال حاضر تمام تمرکزم روی بازی استقلال و تراکتورسازی است. فعلا قصد ندارم در مورد هیچ موضوعی صحبت کنم و تمامی موارد را به بعد بازی موکول می‌کنم.

قهرمانی در مورد اینکه آیا پیراهن خداحافظی خود را آماده کرده تاکید کرد: من با هیچ شخصی مصاحبه نکردم و مواردی را اعلام نکردم. همان طور که گفتم بازی استقلال و تراکتورسازی اهمیت دارد و من تمرکزم روی این بازی است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: