تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ - ۱۷:۳۲ کد مطلب 83735

لهستان میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی ۲۰۱۶ شد

فدراسیون جهانی والیبال لهستان را به عنوان میزبان مرحله نهایی بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال انتخاب و معرفی کرد/لیگ جهانی والیبال با حضور ۳۶ تیم در سه سطح از ۲۷ خرداد تا ۲۷ تیرماه سال ۹۵ برگزار می‌شود به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بیست و هفتمین دوره […]

فدراسیون جهانی والیبال لهستان را به عنوان میزبان مرحله نهایی بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال انتخاب و معرفی کرد/لیگ جهانی والیبال با حضور ۳۶ تیم در سه سطح از ۲۷ خرداد تا ۲۷ تیرماه سال ۹۵ برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال با حضور ۳۶ تیم در سه سطح از ۲۷ خرداد تا ۲۷ تیرماه سال ۹۵ برگزار می شود.

در سطح یک این رقابت ها ۱۲ تیم حضور دارند و پس از پایان مرحله مقدماتی یا بین قاره ای، تیم میزبان فینال به همراه ۵ تیم برتر جدول به مرحله نهایی صعود می کنند.

فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان ۱۲ تیم شرکت کننده در سطح یک لیگ جهانی ۲۰۱۶ هستند.

بر اساس تصمیم کمیته اجرایی فدراسیون جهانی والیبال کشور لهستان مرحله نهایی بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال از ۱۳ تا ۱۷ جولای ۲۰۱۶ به میزبانی لهستان برگزار خواهد شد.

این در حالیست که مرحله مقدماتی یا بین قاره ای این رقابت ها در سوم جولای به پایان می رسد.

لازم به ذکر است با توجه به برگزاری مسابقات المپیک در سال ۲۰۱۶  فدراسیون جهانی والیبال تصمیم گرفته است که مسابقات لیگ جهانی را در این سال به صورت فشرده برگزار کند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: