تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰ - ۲۰:۲۴ کد مطلب 83738

فیفا دیدار تیم ملی ایران با مقدونیه و نروژ را تأیید کرد+ عکس

سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی ایران با تیم‌های مقدونیه و نروژ را تأیید کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، کادرفنی تیم ملی ایران برای سال آینده و حضور قدرتمند در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه (در صورت صعود به این مرحله) که از شهریورماه سال آینده آغاز می‌شود برنامه‌های آماده‌سازی […]

سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی ایران با تیم‌های مقدونیه و نروژ را تأیید کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، کادرفنی تیم ملی ایران برای سال آینده و حضور قدرتمند در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه (در صورت صعود به این مرحله) که از شهریورماه سال آینده آغاز می‌شود برنامه‌های آماده‌سازی ویژه‌ای را تدارک دیده است که از جمله آنها می‌توان به برگزاری اردوها و دیدارهای تدارکاتی مختلف اشاره کرد.

بر همین اساس و طبق برنامه‌ای که پیش از این نیز در خبرگزاری فارس به آن اشاره شد، تیم ملی قرار است طبق برنامه کادرفنی در صورت صعود به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه آسیا (که به احتمال بسیار زیاد این صعود محقق خواهد) نخستین اردوی خود را پس از پایان فصل پانزدهم لیگ برتر و از تاریخ اول خرداد سال ۹۵ آغاز کند.

البته مکان آغاز این اردو مشخص نیست اما ملی‌پوشان در ادامه راهی اروپا می‌شوند تا دو دیدار تدارکاتی را با کشورهای مقدونیه و نروژ در این دو کشور برگزار کنند.

بر همین اساس تیم ملی ایران در تاریخ ۱۳ خرداد در کشور مقدونیه و در تاریخ ۱۸ خرداد در کشور نروژ به مصاف تیم‌های ملی این دو کشور خواهد رفت.

امروز سایت فیفا نیز با اعلام برگزاری این دیدار تدارکاتی در جدول زمان‌بندی دیدارهای رسمی و تدارکاتی تیم‌‌های ملی ایران، مقدونیه و نروژ، رسماً برگزاری دیدار شاگردان کی‌روش با این دو حریف اروپایی را تأیید کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: