تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۸ کد مطلب 83760

حمله به پاتوق احمدی نژادی ها! + تصاویر

خبرگزاری برنا در ادامه حملات خود به دولت مهر و عدالت، این بار حلقه حامیان و طرفداران دکتر محمود احمدی نژاد را مورد حمله خود قرار داد.

به گزارش میدان ۷۲، خبرگزاری برنا در ادامه حملات خود به دولت مهر و عدالت، این بار حلقه حامیان و طرفداران دکتر محمود احمدی نژاد را مورد حمله خود قرار داد.

این خبرگزاری در خبری با عنوان ” دروغ پردازی وقیحانه گروه های منتسب به حامیان احمدی نژاد در خصوص آنفلونزا ” به شکل کودکانه و بسیار زردی به انتشار متنی توسط یکی از اعضای گروه تلگرامی ” پاتوق احمدی نژادی ها ” وابسته به پایگاه خبری میدان ۷۲ و متشکل از حامیان مردمی دکتر محمود احمدی نژاد واکنش نشان داده و انتشار این پیام که توسط یکی از کاربران این گروه صورت گرفته را به تمامی طرفداران دکتر احمدی نژاد در عالم ربط داده است.

برنا

فارغ از نفس تهیه چنین خبرهایی که ناشی از فقر استدلالی و منطقی در نقد دولت های نهم و دهم است، این خبرگزاری و امثالهم چطور به خود اجازه داده تا شعور مخاطب خود را تا این سطح پایین بیاورند و دست به تهیه چنین خبر زردی بزنند؟

این در حالی است که هر فردی با مراجعه به این گروه تلگرامی مشاهده خواهد کرد که پس از انتشار این گمانه زنی در گروه، بالافاصله پاسخ آن توسط دیگر اعضای گروه داده شده و اساسا انتشار این نوع متن ها در شبکه های اجتماعی امری عادی می باشد.

میدان ۷۲ ضمن آرزوی موفقیت برای مدیران این خبرگزاری، به آنها توصیه می کند که از این پس از نیروهای حرفه ای و در سطح یک خبرگزاری استفاده کرده تا اینطور آبروی خبرگزاری برنا را با این خبرهای زرد به چالش نکشند.

photo_2015-12-12_12-22-32

برنا

 1. ایرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 12 Thumb down 2

  دروغگو هستند و می خواهند صفت بنفش خود را به دیگران نسبت بدهند.

 2. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شما هم این مزخرفات را باز نشر نکنید …..

 3. شاهین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بلافاصله نیستا، حداقل بر اساس ساعت دو تا پست ۸ ساعتی فاصله است، من الان خبر برنا رو دیدم، ۱۲ شب منتشر شده، از کجا معلوم این خبر رو دیده و جوابیه رو گذاشتید؟ البته کار اونا درست نبود ولی توجیه شما هم بچه گانه بود

 4. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام
  اینها خودشان تو چشم ۷۰میلیون نفر نگاه می کنند ودروغ می گویند
  یادشون رفته کشته سازیهاشون
  به خودشون برای برنده شدن در انتخابات تبریک می گفتند
  حسن روحانی مدام میگه از رکود گذشتیم راست میگه
  میگه تورم تک رقمی راست میگه
  وهزاران دروغ واراجیف دیگه

 5. سعید :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دروغ ویژه احمدی نژاد و دار ودسته اوست

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: