تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۷ کد مطلب 83778

ورود سامانه بارشی از فردا به کشور

کارشناس سازمان هواشناسی از ورود یک سامانه بارشی از فردا بعد از ظهر به کشور خبر داد و گفت: این سامانه بارشی از غرب وارد می‌شود و تا روز دوشنبه به شرق کشور می‌رسد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، امین‌حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: […]

کارشناس سازمان هواشناسی از ورود یک سامانه بارشی از فردا بعد از ظهر به کشور خبر داد و گفت: این سامانه بارشی از غرب وارد می‌شود و تا روز دوشنبه به شرق کشور می‌رسد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، امین‌حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: در ۲۴ ساعت آینده در اکثر نقاط کشور جوی نسبتا پایدار حاکم خواهد بود که پیامد آن انباشت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت است.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: از بعد از ظهر فردا سامانه بارشی از غرب وارد کشور شده که طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ابتدا نیمه غربی و سپس نیمه شرقی کشور تحت تاثیر این سامانه قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: بنابراین از بعد از ظهر روز یکشنبه برای نوار غربی کشور افزایش ابر، بارش برف و باران و وزش باد، در روز دوشنبه برای مناطق واقع در شمال غرب، غرب، غرب سواحل دریای خزر، جنوب غرب، جنوب، زاگرس مرکزی و جنوبی بارش برف و باران، وزش باد و کاهش نسبی دما پیش بینی می‌شود.

نقشینه گفت: در روز سه شنبه از شدت بارش‌ در مناطق واقع در نیمه غربی کاشته شده و بارش باران و برف و وزش باد برای سواحل دریای خزر، استان‌های واقع در مناطق مرکزی، ارتفاعات البرز و به تدریج شمال شرق و شرق ادامه خواهد داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه آسمان تهران امروز کمی ابری است، گفت: امروز بیرجند و کرمان با دمای منفی ۹ و بندرعباس با دمای ۲۴ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین مراکز استان‌های کشور هستند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: