تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ - ۰۲:۴۰ کد مطلب 83827

چهره‌ محله‌ هرندی‌ تا عید تغییر نکند ، استعفا می‌دهم

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران با اشاره به اینکه اگر نیروی انتظامی کوچک و مدرسه بزرگ شود آسیب‌های اجتماعی کاهش می‌یابد، گفت: اگر چهره محله هرندی تا عید تغییر نکند استعفا می‌دهم و اگر این‌طور نشد بدانید انسان صادقی نیستم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت الاسلام میثم امرودی در هفتمین جلسه شورای آموزش و […]

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران با اشاره به اینکه اگر نیروی انتظامی کوچک و مدرسه بزرگ شود آسیب‌های اجتماعی کاهش می‌یابد، گفت: اگر چهره محله هرندی تا عید تغییر نکند استعفا می‌دهم و اگر این‌طور نشد بدانید انسان صادقی نیستم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت الاسلام میثم امرودی در هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش که در مدرسه صبح رویش برگزار شد، اظهار داشت: اگر می‌خواهیم کشور را اصلاح کنیم راهی نداریم جز اینکه جلوی آموزش و پرورش زانو بزنیم.

وی با بیان “اگر می‌خواهیم اتفاقی رخ دهد باید جایگاه آموزش و پرورش ارتقا پیدا کند”، ادامه داد: اگر نیروی انتظامی کوچک و مدرسه بزرگ شود آسیب‌های اجتماعی کاهش می‌یابد. با توجه به اینکه کودکان حجم زیادی از وقت خود را در طول شبانه‌روز در مدرسه می‌گذرانند بنابراین این نهاد نقش زیادی در تربیت دانش آموزان دارد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران تصریح کرد: وجود یک‌میلیون معلم متدین، باتقوا و سالم در کشور و وضعیت کنونی جامعه نشان می‌دهد جایگاه آموزش و پرورش دچار لطمه شده است.

وی در ادامه گفت: شهرداری تهران با ورود به مسئله آسیب‌های اجتماعی قصد بهره برداری خاصی ندارد و تا انتخابات بعدی باقی مانده است! اگر شهرداری به این مسائل وارد شده که هیچ ارتباطی هم با آن ندارد تنها به‌دلیل توان مدیریتی و امکاناتی است که در اختیار دارد.

امرودی خاطرنشان کرد: یقین دارم تا دو ماه آینده وضعیت محله هرندی را به‌شکل کنونی نخواهید دید. البته مشکل اعتیاد حل نمی‌شود اما اگر نوروز امسال وضعیت هرندی به همین شکل باقی ماند و استعفا ندادم انسان صادقی نیستم. شهرداری تهران تلاش می‌کند بوستان حقانی را به بهترین بوستان پایتخت تبدیل کند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: