تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۵ کد مطلب 83853

مغز متفکر انفجارهای برج البراجنه در بیروت دستگیر شد

منابع امنیتی لبنانی امروز یکشنبه از دستگیری مغز متفکر و مهمترین طراحان انفجارهای انتحاری منطقه برج البراجنه در ضاحیه جنوبی بیروت خبر دادند که در جریان آن شمار زیادی از شهروندان لبنانی شهید یا زخمی شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، دستگاههای امنیتی لبنان توانستند “بلال البقار” مغز متفکر انفجارهای تروریستی منطقه برج البراجنه را دستگیر […]

منابع امنیتی لبنانی امروز یکشنبه از دستگیری مغز متفکر و مهمترین طراحان انفجارهای انتحاری منطقه برج البراجنه در ضاحیه جنوبی بیروت خبر دادند که در جریان آن شمار زیادی از شهروندان لبنانی شهید یا زخمی شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، دستگاههای امنیتی لبنان توانستند “بلال البقار” مغز متفکر انفجارهای تروریستی منطقه برج البراجنه را دستگیر کنند.

یگان ضربت شعبه اطلاعات لبنان بعد از عملیات پیچیده و تعقیب چند هفته‌ای توانست محل اختفای البقار مغز متفکر و طراح دو حمله انتحاری در منطقه برج البراجنه را در منطقه القبه در شهر طرابلس در شمال لبنان شناسایی کنند.

منابع امنیتی لبنانی در این باره به پایگاه خبری العهد گفتند: بلال البقار از مهمترین طراحان و مجریان انفجارهای برج البراجنه است و دست راست صطام الشتیوی مغز متفکر اساسی انفجارها به شمار می‌رود.

این منابع افزودند: شعبه اطلاعات از زمان انفجارهای برج البراجنه در تعقیب البقار بود و در نهایت توانست وی را دستگیر کند.

انفجارهای تروریستی منطقه برج البراجنه در ضاحیه جنوبی بیروت ۴۳ شهید بیش از ۱۳۹ مجروح بر جا گذاشت.

این دو انفجار پشت سر هم و با چند دقیقه فاصله رخ داد که در جریان آن دو عامل انتحاری با استفاده از کمربند انفجاری خود را منفجر کردند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: