تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ - ۱۸:۲۹ کد مطلب 83861

آخرین وضعیت پرونده بورسیه‌ها از زبان اژه‌ای

سخنگوی قوه قضائیه در خصوص بورسیه‌ها گفت: پرونده بورسیه‌ها از دو منظر ابتدا در دیوان عدالت اداری و همزمان در دادگستری استان تهران در حال رسیدگی است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در هشتاد و نهمین نشست خبری در پاسخ به این پرسش که آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده بورسیه‌ها […]

سخنگوی قوه قضائیه در خصوص بورسیه‌ها گفت: پرونده بورسیه‌ها از دو منظر ابتدا در دیوان عدالت اداری و همزمان در دادگستری استان تهران در حال رسیدگی است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در هشتاد و نهمین نشست خبری در پاسخ به این پرسش که آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده بورسیه‌ها و اقدامات قوه قضائیه چیست، اظهار داشت: این پرونده دو بخش دارد یکی بخش تصمیمات اتخاذ شده که به دیوان عدالت اداری برود و به آن رسیدگی شود.

وی ادامه داد: براساس دستور مقام معظم رهبری به دیوان عدالت و قوه قضائیه اجازه داده شد که در چارچوبی که به بورسیه‌ها اختصاص دارد به این قضیه رسیدگی شود، اما اگر چنانچه کسی احساس کند حقش ضایع شده و مدعی ظلمی شده باشد، می‌تواند به دادگستری شکایت کند و در آنجا رسیدگی می‌کنند.

اژه‌ای افزود: هنوز هیچ‌کدام از دو بخش که به تصمیمات نهایی بورسیه مربوط می‌شود و دیگر اینکه آنها بگویند کسی سبب تضییع و ظلم آنها شده باشد که جنبه کیفری آن است، هنوز منجر به تصمیم نهایی نشده و هر دو در مرحله بررسی است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: