تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ - ۱۸:۲۹ کد مطلب 83862

مجموعه نوروزی شبکه سه به «مرضیه برومند» رسید

مهران مهام گفت: درحال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه سریالی با عنوان «ویلا» برای عید نوروز به کارگردانی مرضیه برومند هستیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مجموعه نوروزی شبکه سه به «مرضیه برومند» رسیدمهران مهام تهیه کننده تلویزیون گفت: درحال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه سریالی با عنوان «ویلا» هستیم که مراحل پایانی خود را سپری می کند […]

مهران مهام گفت: درحال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه سریالی با عنوان «ویلا» برای عید نوروز به کارگردانی مرضیه برومند هستیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مجموعه نوروزی شبکه سه به «مرضیه برومند» رسیدمهران مهام تهیه کننده تلویزیون گفت: درحال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه سریالی با عنوان «ویلا» هستیم که مراحل پایانی خود را سپری می کند و در صورت اتمام ۱۰ قسمت از آن، پیش تولید فیلم را آغاز می کنیم.
 
وی افزود: این سریال برای عید نوروز ۹۵ در نظر گرفته شده و یک قصه شاد و طنز دارد و روایتگر داستان خانواده ای است که به سمت شمال کشور مسافرت می کنند.
 
وی با اشاره به انتخاب بازیگران این سریال عنوان کرد: هنوز بازیگران فیلم را انتخاب نکرده ایم اما گزینه هایی را برای کار در نظر داریم که به زودی آنها را اعلام می کنیم.
 
مهام ادامه داد: لوکیشن ها در شمال و تهران است قسمت اعظمی از فیلم در شمال و یک قسمت هم در کاشان تصویر برداری می شود این را هم باید بگویم که این سریال برای پخش از شبکه سه سیما در نظر گرفته شده است.
 
وی با اشاره به همکاری با مرضیه برومند به عنوان کارگردان این اثر ادامه داد: با توجه به اینکه پیش از این ما بارها با یکدیگر همکاری داشتیم به این فکر کردم که بعد از مدت طولانی دوری مرضیه برومند از تلویزیون یک بار دیگر از او خواهش کنم که به کار در این قاب جادویی بپردازد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: