تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۱ کد مطلب 84108

برجام تصویب شد پس چرا اوضاع اقتصادی بهتر نمی‌شود/ دولت اگر شجاعت دارد یارانه ثروتمندان را قطع کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قرار بود مشکلات مردم ۱۰۰ روزه حل شود اما اکنون ۲ سال گذشته و هنوز مشکلات پابرجاست.

به گزارش میدان۷۲، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه شنبه پارلمان طی تذکر شفاهی از تاخیر در پرداخت یارانه‌های مردم انتقاد کرد و گفت: برخی مواقع از دولتمردان می‌شنویم که شاید دیگر نتوانند یارانه پرداخت کنند.

وی اضافه کرد: دولت اگر شجاعت دارد یارانه ثروتمندان را قطع کند زیرا یارانه برای فقرا و نیازمندان است.

نماینده مردم ورامین در مجلس با اشاره به وضعیت رکود در کشور گفت: درحالی که در شرایط رکود هستیم آقای رئیس جمهور می‌گوید از رکود خارج شدیم اما در همین حال، بسته خروج از رکود را نیز ارائه می‌کند.

نقوی حسینی ادامه داد: مردم در شرایط فعلی دچار مشکل اقتصادی شده‌اند و دولت باید فکری به حال مردم کند؛ در شرایط فعلی چرا فشار مالیاتی به تولید کنندگان زیاد می‌شود اصلا تولیدی وجود ندارد که مالیات افزایش یابد.

وی با بیان اینکه قرار بود وضعیت اقتصاد ۱۰۰ روزه درست شود، تصریح کرد: اکنون دو سال از ماجرا گذشته است اما مشکلات بیشتر شده و اگر ما دغدغه مردم را بیان کنیم می‌گویند اینها افراطی هستند.

نماینده مردم ورامین در مجلس اضافه کرد: امروز که دیگر برجام تصویب شده و بهانه‌ای وجود ندارد پس چرا اوضاع اقتصادی بهتر نمی‌شود؟

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: