تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۹ کد مطلب 84245

هندوانه شب یلدا کیلویی چند؟

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه قیمت هر کیلو هندوانه در میدان مرکزی ۲۲۰۰ تا ۳۲۰۰ تومان است، گفت: قیمت گوجه فرنگی تا ۱۰ روز دیگر ارزان می‌شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسن مهاجران رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت: قیمت هر کیلو انار […]

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه قیمت هر کیلو هندوانه در میدان مرکزی ۲۲۰۰ تا ۳۲۰۰ تومان است، گفت: قیمت گوجه فرنگی تا ۱۰ روز دیگر ارزان می‌شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسن مهاجران رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت: قیمت هر کیلو انار در میدان مرکزی بر حسب کیفیت ۱۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان است.

وی با بیان اینکه هندوانه‌ امسال دچار تگرگ زدگی شد، افزود: این موضوع باعث آسیب به پوست این میوه شد و به همین دلیل قیمت هر کیلو هندوانه که پوست آن آسیب دیده ۲۲۰۰ تومان و قیمت هندوانه‌هایی که پوست سالمی دارند ۳۲۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه با آغاز برداشت گوجه فرنگی چابهار قیمت هر کیلو از این محصول در میدان مرکزی از ۵ هزار تومان به ۳۵۰۰ تومان کاهش یافته است، گفت: با آمدن هندوانه بوشهر و بندرعباس به بازار قیمت این محصول باز هم ارزانتر می‌شود.

وی افزود: قیمت میوه و سبزی در مغازه‌های سطح شهر  باید ۳۵ درصد بیشتر از قیمت میدان مرکزی میوه و تره‌بار باشد.

براساس این گزارش قیمت هندوانه مرغوب در اکثر مناطق سطح شهر تهران حداقل ۴ هزار تومان است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: