تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۲:۴۳ کد مطلب 84248

تعداد شهدا فلسطینی به ۱۲۵ نفر رسید

درگیری‌ها در فلسطین پس از ورود ۱۲۰ شهرک‌نشین اسرائیلی و وزیر کشاورزی این رژیم به مسجد الاقصی و سیاست‌های رژیم اسرائیل از جمله اعمال محدودیت در ورود فلسطینی‌ها به مسجد الاقصی آغاز شد.

به گزارش میدان ۷۲ و به نقل از پرس تی وی ، با کشته شدن دو فلسطینی دیگر به ضرب گلولۀ نظامیان اسرائیلی، تعداد قربانیان فلسطینی از آغاز ناآرامی‌های اخیر در سرزمین‌های اشغالی و نوار غزه به ۱۲۵ نفر رسیده است.

منابع اسرائیلی ادعا کرده‌اند که دو فلسطینی پس از زیر گرفتن سه سرباز اسرائیلی در اردوگاه قلندیا در شمال شهر قدس اشغالی در کرانۀ باختری کشته شده است.

به گفتۀ منابع فلسطینی پس از کشته شدن این فلسطینیان، شماری از سربازان اسرائیلی با تجهیزات نظامی وارد اردوگاه قلندیا شدند.

بنا بر اعلام وزارت بهداشت فلسطین چندین فلسطینی در جریان درگیری با این نظامیان اسرائیلی و به ضرب گلولۀ جنگی زخمی شدند که حال یکی از آنان وخیم گزارش شده است.

سرزمین‌های اشغالی به باور بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران شاهد انتفاضه‌ای دیگر است. در پی ناآرامی‌هایی که از ۹ مهرماه آغاز شده است، تا کنون هزاران فلسطینی زخمی شده‌اند.

درگیری‌ها در فلسطین پس از ورود ۱۲۰ شهرک‌نشین اسرائیلی و وزیر کشاورزی این رژیم به مسجد الاقصی و سیاست‌های رژیم اسرائیل از جمله اعمال محدودیت در ورود فلسطینی‌ها به مسجد الاقصی آغاز شد.

براساس گزارش‌ها در این ناآرامی‌ها بیش از ۲۰ اسرائیلی نیز به هلاک رسیدند .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: