تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۶:۲۳ کد مطلب 84261

مسخره کردن ترامپ به سبک آمازون

بلندگوی خاص شرکت آمازون موسوم به Echo که قادر به درک فرامین صوتی برای کنترل انواع سخت افزار، پخش موسیقی و پاسخ به سوالات است قابلیت تازه‌ای به دست آورده: دست انداختن دونالد ترامپ. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از بلومبرگ، برای این کار می‌توانید به آلکسا ، نرم افزار کمکی این بلندگو بگویید: […]

بلندگوی خاص شرکت آمازون موسوم به Echo که قادر به درک فرامین صوتی برای کنترل انواع سخت افزار، پخش موسیقی و پاسخ به سوالات است قابلیت تازه‌ای به دست آورده: دست انداختن دونالد ترامپ.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از بلومبرگ، برای این کار می‌توانید به آلکسا ، نرم افزار کمکی این بلندگو بگویید: الکسا! دونالد ترامپ را به فضا بفرست و این پاسخ را دریافت کنید: فکر می کنم جف بزوس – رییس آمازون – یک صندلی برای او در موشک Blue Origin رزرو کرده است.

این قابلیت در جریان تازه ترین به روزرسانی بلندگوی Echo به آن اضافه شده است. این بلندگو با افزودن اطلاعات منابع خبری تلاش می کند به کاربران امکان دهد تا اخبار مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را دنبال کنند.

بزوس علاوه بر ریاست آمازون و مالکیت روزنامه واشنگتن پست یک شرکت ساخت موشک به نام Blue Origin را هم برای اکتشافات فضایی در اختیار دارد.

آنچه که بزوس انجام داده نشان دهنده علائق وی در حوزه سیاست نیز هست. در حالی که برخی مدیران شرکت های مشهور فناوری آمریکا بیشتر به دموکرات ها گرایش دارند، برخی دیگر نیز طرفدار جمهوری خواهان هستند و برخی کارشناسان هشدار می دهند که این شرکت ها می توانند از طریق خدمات و محصولاتی که به کاربران ارائه می دهد بر نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاثیرگذار باشند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: