تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۷:۲۵ کد مطلب 84262

رهبری فرد؛ این آقا به خاطر دوستی با وزیر به پرسپولیس آمد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت:‌ «طاهری چیزی از مدیریت فوتبال نمی داند و فقط به خاطر رابطه اش با وزیر به پرسپولیس آمده است.» به گزارش پایگاه ۵۹۸، بهروز رهبری فرد درباره باخت سنگین تیم امید پرسپولیس به استقلال اظهار داشت: «دوستان در بوق و کرنا می کنند که بزرگسالان ما ۶ گل به استقلال زده. […]

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت:‌ «طاهری چیزی از مدیریت فوتبال نمی داند و فقط به خاطر رابطه اش با وزیر به پرسپولیس آمده است.»

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بهروز رهبری فرد درباره باخت سنگین تیم امید پرسپولیس به استقلال اظهار داشت: «دوستان در بوق و کرنا می کنند که بزرگسالان ما ۶ گل به استقلال زده. خب این قضیه آیا از شدت این درد کم می کند؟»

 

وی ادامه داد: «ما بد باختیم و باید به دنبال مسببان این موضوع برویم و نباید فرافکنی کنیم. شما ببینید که چه کسی مسئول باشگاه پرسپولیس است؟ کسی که چیزی از فوتبال نمی داند.»

 

کاپیتان سابق پرسپولیس ادامه داد: «این بنده خدا تخصصش چیز دیگری است و با این که انسان محترمی است اما با فوتبال بیگانه بوده و فقط به خاطر دوستی با وزیر ورزش به پرسپولیس آمده است.»

 

رهبری فرد خاطرنشان کرد: «این ها حرف های الان من نیست. خبرنگاران شاهد هستند که همان روزی که به عنوان مربی تیم امید پرسپولیس انتخاب شدم هم از طاهری و مدیریتش انتقاد کردم و هنوز هم سر حرفم هستم.»

نامه

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: