تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۷:۲۴ کد مطلب 84264

شاید نفر دیگری برای نقل و انتقالات استقلال دست به کار شده!

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی نظری جویباری، مسئول نقل و انتقالات استقلال درباره شایعات نقل و انتقالات، وضعیت باشگاه و مسائل جاری این تیم به صحبت پرداخت که متن آن را در ادامه می خواهید:   * این روزها شایعات زیادی درباره لیست نقل و انتقالات استقلال در نیم فصل مطرح می شود که اسامی […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی نظری جویباری، مسئول نقل و انتقالات استقلال درباره شایعات نقل و انتقالات، وضعیت باشگاه و مسائل جاری این تیم به صحبت پرداخت که متن آن را در ادامه می خواهید:

 

* این روزها شایعات زیادی درباره لیست نقل و انتقالات استقلال در نیم فصل مطرح می شود که اسامی بازیکنانی چون حمودی، گابریل و… هم از سوی برخی رسانه ها اعلام شده است؟

– بنده به شخصه تاکنون نه با بازیکنی برای نیم فصل مذاکره کردم، نه لیستی به من ارائه شده و نه کسی به من گفته که با بازیکنی مذاکره کن. این اسامی هر روز در رسانه ها مطرح می شود چون نزدیک به نقل و انتقالات نیم فصل است. در این باره بهتر است خود مظلومی پاسخگو باشد. شاید هم نفرات دیگری در باشگاه استقلال این مسئولیت را قبول کرده اند (خنده).

 

* امروز برخی از رسانه ها از جدایی آرش برهانی در نیم فصل خبر دادند؟

– در این باره در چند روز اخیر بارها صحبت کردیم و حتی خود مظلومی نیز در نشست مطبوعاتی اش اعلام کرد که برهانی در استقلال خواهد ماند. آرش بازیکن بزرگی است که زحمات زیادی برای استقلال کشیده است.

 

* شنیدیم قرار است از منصور پورحیدری به پاس نیم قرن حضور در استقلال تقدیر شود؟

– واقعا باید از ایشان تقدیر کرد. پورحیدری یکی از اسطوره های باشگاه است و مرد تاریخی این تیم محسوب می شود چون در هر شرایطی به استقلال کمک کرده است. کدام مربی را سراغ دارید که تیم ملی را به خاطر استقلال رها کند؟ فکر می کنم این تقدیر را فدراسیون فوتبال نیز باید انجام دهد.

 

* در برنامه ۹۰ مشخص شد که یک پنالتی به سود استقلال گرفته نشده است. با این وضعیت نگران داوری بازی تراکتورسازی – استقلال در جام حذفی نیستید؟

– درباره داوری همه چیز را گفته ایم و دیگر حرفی نمی ماند. فکر می کنم قهرمانی چون می خواست از داوری خداحافظی کند، در روز بازی تراکتورسازی و استقلال همه چیز را با خوبی و خوشی به پایان برد. فکر می کنم کمیته داوران حواسش به همه چیز هست.

 

* گفته می شد استقلال در تبریز حتی پول هتلش را هم نداشته است؟

– چنین چیزی درست نبود. ما یک مقدار از ۲ سال قبل بدهکار بودیم. حتی با آن هتل هماهنگ کرده بودیم که این پول را پرداخت خواهیم کرد اما آنها بی معرفتی کردند و فرزاد مجیدی زحمت کشید و پول هتل را حساب کرد.

 

* افشارزاده قول داده بود که در هفته جاری پاداش بازیکنان را بدهد اما هنوز خبری نیست؟

– افشارزاده وقتی قولی می دهد، حتما عمل می کند. بازیکنان نگران این موضوع نباشند چون این قول عملی می شود.

 

* در بازی پیش روی استقلال و صبا ۳ بازیکن قدیمی استقلال در تیم حریف حضور دارند؟

– آنها برای استقلال زحمت کشیدند و برایشان آرزوی موفقیت می کنیم. صادقی کاپیتان استقلال بوده و برای تیم زحمات زیادی کشیده است. امیدوارم آنها در صبا نیز موفق باشند.

 

* در بازی های هفته پانزدهم که با جدال صدرنشینان پیگیری می شود قهرمان نیم فصل مشخص می شود. شانس استقلال را چقدر می دانید؟

– به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند و برای ما هم زیاد مهم نیست. هنوز ۳ هفته دیگر تا رفتن به تعطیلات باقی مانده و امیدوارم بعد از هفته هفدهم صدرنشین باشیم تا تعطیلات به ما خوش بگذرد.

کاپ

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: