تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۰ کد مطلب 84269

دیدگاه/ امیر قنبری؛

آقای هاشمی؛ بر خانواده خودتان نظارت کنید!

درهمین جا لازم دانستم توصیه ای به جناب رفسنجانی داشته باشم شما که نمیتوانید بر خانه واهل خود و فرزندانتان نظارت داشته باشید که چنین سابقه درخشانی از خود به جای نگذارند! چطور بر خود جراْت می دهید بر ولی امر مسلمین که یک جایگاه علمی ، فقهی و قانونی دارد نظارت کنید

میدان ۷۲/ امیر قنبری: ” گروه ۱+۵در ایران”درباره سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی می‌نویسد:

جسارت بی شرمانه هاشمی رفسنجانی به امام خامنه‌ای و جایگاه ولایت فقیه برای اولین بار نیست که رخ میدهد بلکه برای چندمین مرتبه است که هاشمی رفسنجانی در مقام یک مسئول بلند پایه نظام علیه ولی امر مسلمین موضع گیری میکند وبه دنبال تضعیف”رهبری” و “جایگاه ولایت فقیه “می باشد!هرچند تا کنون هاشمی وخانواده وی جز دشمن شادی برای انقلاب تأثیری نداشته اند ولیکن اگر همه اقدامات وسخنان وی را از جمله مدیریت فتنه ۸۸را کنار بگذاریم اخیرا شاهد فاز جدیدی هر چند تکراری با قبح شکنی علنی علیه جایگاه رهبری از هاشمی رفسنجانی مشاهده کردیم!

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصاحبه اخیر خود با بیان مجدد طرح شورایی رهبری اظهارکرد :رهبری بعد از امام خمینی(ره)،مقبولیت راْی اکثریت را ندارد! درجلسه خبرگان بعد از رحلت امام من و آقای خامنه‌ای نظر بر رهبری شورایی داشتیم، منتهی در رای گیری راْی بر فرد بودن رهبر بیشتر از شورا بود،ولکن اگر امروز خبرگان تشخیص دهد رهبری برجستگی های لازم را ندارد و آماده نیست میتوانیم رهبری را تبدیل به شورا کنیم!!قائدتانظر آقای خامنه‌ای هم همین است این مسئله جزو قانون اساسی ست وقبلا راجع به آن بحث شده!

همچنین وی افزود: اگر قرار باشد دوباره خبرگان رهبر تعیین کند مطمئن باشید مسئله را سمت شورایی خواهیم برد!وانتخاب شورا یا فرد بر عهده خبرگان است!

همچنین وی اظهار داشته که نظارت بر رهبری جزو یکی از اصلی ترین اقدمات قانونی خبرگان است!

همین طور که مشاهده کردید این سخنان از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام می باشد نه از یک سیاستمدار آمریکایی!

درهمین جا لازم دانستم توصیه ای به جناب رفسنجانی داشته باشم شما که نمیتوانید بر خانه واهل خود و فرزندانتان نظارت داشته باشید که چنین سابقه درخشانی از خود به جای نگذارند! چطور بر خود جراْت می دهید بر ولی امر مسلمین که یک جایگاه علمی ، فقهی و قانونی دارد نظارت کنید!شما چگونه بر خود اجازه میدهید رهبری چنین ملتی را شورایی کنید، چنان که مردم شریف ایران همچنان استوار و یکپارچه پشت سر رهبری ایستاده اند و تبعیت کامل از معظم له دارند!
شما اگر توانایی نظارت و مدیریت دارید لطفا کمی بر خانواده خودتان نظارت کنید که بیش از این مایع تضعیف تان در جامعه نشوند.

جناب هاشمی چرا همچنان حسادت بر شما غلبه کرده وبانگ اختلاف انگیزی که یکی از اهداف شیطان بزرگ آمریکا است را همیشه بر زبان جاری میکنید!؟

آیا بهتر نیست در کهولت سن کمی هم به فکر آخرت و قیامت خودتان باشید !؟

آیا کافی نیست هر چه که در دنیا انجام داده اید را پایان دهید!؟

بهتر نیست به جای فتنه انگیزی هایتان کمی به سفارش امام خمینی(ره) توجه کنید! وپشتیبان ولایت فقیه باشید!کجای صحیفه ی نور امام (ره) اشاره شده است که بعداز من رهبری را شورایی کنید! آقای هاشمی شما برسر چه دارید!آیا تاریخ برایتان عبرت نشده است! آیا شکم شما و اطرافیانتان از حرام ها پرشده که حرف حق و امام خویش را بر دل و جان نمی پذیرید! تا کی بر این لجاجت ها و حسادت هایتان میخواهیدادامه دهید!؟ آیا میدانید سخنان و اقدام های شما چه هزینه هایی برای انقلاب اسلامی،کشور و ملت دارد!؟آیا بهتر نیست بر وظیفه اصلی تان یعنی مصلحت اندیشی نظام و تبعیت از رهبری نظام بیندیشد!؟جناب رفسنجانی با این که حرفها با شما زیاد است ولی ترس از آن دارم که یس خواندن من شود و بی توجهی شما!در همین جا خوب است به این نکته هم اشاره کنم که دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق،شما را خوب شناخت که از ابتدا با مقابله با شما و حامیان شما پرداخت،وشما چه اقدامات غیر اخلاقی که با ایشان نکردید و چه اختلاف انگیزی هایی که آن ایام انجام ندادید! چون خوب متوجه شده بودید که احمدی نژاد سپر ولایت فقیه شده است و برای از بین بردن ولی ابتدا باید سپر را از بین ببرید. جناب هاشمی باید بگویم شما خواسته یا ناخواسته در پازل دشمنان انقلاب بازی میکنید و اهداف شیطان بزرگ آمریکای پلید را دنبال میکنید! به عنوان توصیه اخر از شما خواهشمندم کمی به فکر شب اول قبر و آخرت خود باشید و به جای دخالت های بی جا کمی هم به فکر مدیریت و رهبری خانواده ی خودتان باشید!
اماچند هشدار به خودمان همیشه باید مراقب دشمنان داخلی و خارجی خود باشیم و نگذاریم تاریخ بی فایی ها به حجت خدا تکرار شود

ما اگر بگوئیم “رهبر “میتوانند به جایش بگویند “شورای رهبری”!

اگر بگوییم”مقام معظم رهبری” میتوانیم بجایش بگویند”شورای معظم رهبری”

ولی اگر بگوییم “امام خامنه ای”هیچ لفظ شورایی نمیتوانند بجایش بیاورند چون امام، امام است!

حالا بهتر متوجه میشویم فرق بین رهبری با امامت امت را و کلام علامه جوادی آملی که فرمودند :(هرلفظی غیر از”امام خامنه ای”جفاست به ایشان)

چنان که خیلی از انسان ها از دورترین نقاط دنیا متوجه این امر شده اند ولی متأسفانه هنوز برخی از داخلی ها متوجه این امر مهم نشده اند!

در پایان هم متذکر میشوم که راه انقلاب راه پر فراز ونشیبی می باشد و خیلی از افراد بوده اند که از ریل انقلاب خارج شده و به بی راهه رفته اند!

پس این وظیفه ملت وجوانان را سنگین میکند که امام غریب خود را تنها نگذارندو پایدار ومقاوم باشند تا از راه اصلی انقلاب گمراه نشویم و در جاده دشمنان قرار نگیریم!

 1. حق گو :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آخراین پیرمرد محترم پولدار پرحاشیه هرچه به عمرش افزوده شده از اعتبارش کاهش یافته ، کاش دریابد چندین روز باقی مانده ی روزگاررا.

 2. علي :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دمش گرم

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شما نمیخواد از کسی دفاع کنید شما حرص خودت را میزنی

 4. یعقوب :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام
  الهی همه را عاقبت بخیر فرماید

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: