تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۲۲:۳۶ کد مطلب 84300

وزارت دفاع روسیه: رسانه‌های غربی تصاویر عملیات ما را تحریف می‌کنند

وزارت دفاع روسیه ضمن اشاره به شفاف کاری مسکو در نمایش عملیات هوایی علیه داعش ، رسانه‌های غربی را متهم به تحریف فیلم‌های منتشر شده در این زمینه نمود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، وزارت دفاع روسیه امروز (چهارشنبه) ضمن اشاره به شفاف کاری مسکو در نمایش تصاویر و فیلم‌های عملیات هوایی علیه داعش ، رسانه‌های […]

وزارت دفاع روسیه ضمن اشاره به شفاف کاری مسکو در نمایش عملیات هوایی علیه داعش ، رسانه‌های غربی را متهم به تحریف فیلم‌های منتشر شده در این زمینه نمود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، وزارت دفاع روسیه امروز (چهارشنبه) ضمن اشاره به شفاف کاری مسکو در نمایش تصاویر و فیلم‌های عملیات هوایی علیه داعش ، رسانه‌های غربی را متهم به تحریف فیلم‌های منتشر شده در این زمینه نمود و اعلام کرد، رسانه‌های غربی اغلب فیلم‌های حملات هوایی روسیه در سوریه را دستکاری می‌کنند و این به دلیل فقدان همکاری اطلاعاتی در این زمینه است.

به نوشته خبرگزاری «اسپوتنیک» وزارت دفاع روسیه با تاکید بر شفافیت عملیات ضد تروریستی روسیه در سوریه اعلام داشت: «امروز ما تنها ارتشی در جهان هستیم که ضربه زدن به اهداف خرابکاران با بمب‌های ویژه دقیق از سوی جنگنده‌ها و کشتی‌های روسی را نمایش داده‌ایم. در نقطه مقابل و در بهترین حالت سخنان اندکی را از سوی مقام‌های رسمی ائتلاف آمریکا درباره دستاوردهای عملیات هوایی روسیه علیه داعش شنیدیم.»

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: