تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۷ - ۱۱:۵۴ کد مطلب 84380

سید حسن خمینی:به صورت مستقل وارد انتخابات شده ام

سید حسن خمینی با بیان اینکه در جهان فعلی هیچ چیزی مهمتر از وحدت، همدلی و همراهی برای ما نیست، گفت: به صورت مستقل وارد انتخابات شده ام.

به گزارش میدان۷۲ سیدحسن خمینی صبح امروز و پس از ثبت نام برای انتخابات مجلس خبرگان در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امروز توفیق داشتم تا در انتخابات مجلس خبرگان ثبت نام کنم.
وی تصریح کرد: در هفته گذشته که بحث ثبت نام مطرح شده بود با سه نوع برخورد مواجه شدم گروهی از این امر استقبال کردند و لطفی که شد نشان از زنده بودن امام در جامعه است، دوستانی هم بودند که به نوعی نقد داشتند و دسته سوم این امر را یک شکاف در جمهوری اسلامی مطرح کردند که باید گفت اساساً حضورم در انتخابات به تبع فرمایش امام خمینی مبنی بر دفاع از انقلاب است.
سید حسن خمینی با بیان اینکه امام خمینی(ره) به ما آموختند که برای تحکیم انقلاب باید از همه چیز گذشت و اگر آبرویی دارم در این راه می گذارم، گفت: همه ما هیچ راهی نداریم جز آنکه جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم نه یک کلمه بیش را حمایت کنیم.
وی با تأکید بر اینکه به صورت مستقل وارد انتخابات شده ام، گفت: امیدوارم لایق اعتماد مردم باشم، در جهان فعلی هیچ چیزی مهمتر از وحدت، همدلی و همراهی برای ما نیست.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: