تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۷ - ۲۰:۰۶ کد مطلب 84397

برانکو: پرسپولیس با همین نفرات صدرنشین لیگ می‌شوند

راه‌آهن تیم خطرناکی بود،‌اما یک موقعیت هم با آنها ندادیم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما می‌توانیم با همین نفرات صدرنشین لیگ برتر ایران شویم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل راه آهن اظهار داشت: قبل از هرچیز به بازیکنانم بابت این برد تبریک می‌گویم. مخصوصا به هواداران […]

راه‌آهن تیم خطرناکی بود،‌اما یک موقعیت هم با آنها ندادیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما می‌توانیم با همین نفرات صدرنشین لیگ برتر ایران شویم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل راه آهن اظهار داشت: قبل از هرچیز به بازیکنانم بابت این برد تبریک می‌گویم. مخصوصا به هواداران پرنشاط که در این هوای سرد آمدند و بازی خوبی را شاهد بودند.

وی ادامه داد: بازی خوبی را به اجرا گذاشتیم و خیلی مطمئن تمام ۹۰ دقیقه را مسلط بودیم و امکان خطر سازی به حریف روی دروازه‌مان ندادیم و با توجه به اینکه راه آهن در گذشته حریف خطرناکی برای پرسپولیس بود. از مدیران این ورزشگاه قدس هم تشکر می‌کنم.

برانکو در مورد از دست رفتن موقعیت‌های گلزنی پرسپولیس و جذب بازیکن مهاجم در نیم فصل گفت: خوشحالم که ما به صدر جدول کم کم نزدیک می‌شویم. ما آنالیزهای خودمان را داریم و خیلی سخت است که بازیکنی پیدا کنیم که جواب خواسته‌های مار بدهد و به کادر فعلی اعتماد و اعتقاد کامل دارم و می‌توانیم با همین کادر به صدر جدول برسیم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: