تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ - ۰۸:۰۷ کد مطلب 84430

پخش گسترده شایعه حضور فرزندان رهبری در انتخابات؛

جنجال اصلاح طلبان برای ایجاد دو قطبی خمینی – خامنه ای

شب گذشته یکی از کانال های اصلاح طلبان مدعی شده صفحه رسمی اینستاگرام آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشته است: سید مجتبى خامنه ای فرزند رهبر ایران هم به جرگه کاندیداهای خبرگان پیوسته است.

میدان ۷۲/ شب گذشته یکی از کانال های اصلاح طلبان مدعی شده صفحه رسمی اینستاگرام آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشته است: سید مجتبى خامنه ای فرزند رهبر ایران هم به جرگه کاندیداهای خبرگان پیوسته است.

این ادعا درحالیست که با رجوع به صفحه اینستاگرام هاشمی رفسنجانی چنین خبری دیده نمی شود!

پیش از این نیز شایعه ی حضور فرزندان رهبر معظم انقلاب در مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی به صورت گسترده توسط کانال های اصلاح طلبان و رسانه های نزدیک به دولت تدبیر منتشر شده بود. بنظر می رسد پخش این شایعه تنها به دلیل راه اندازی یک جنجال جدید در آستانه انتخابات و ایجاد دو قطبی خمینی – خامنه ای صورت گرفته است.

 1. مریم :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خداوند نگهدارش باشد یاد شهید سید مصطفی فرزند امام خمینی افتادم

 2. احمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام.
  گرچه اعلام شده که فرزندان حضرت آقا در انتخابات شرکت نمی کنند ولی مردم خدادوست و ولابتمدار بسیار مشتاق حضور این بزرگواران هستند. در این سالها خیلی ها درصدد خدشه دار نمودن نام فرزندان حضرت آقا بودند ولی خود بهتر میدانند که آنان با اینکه دارای درجات علمی هستند، به میدان سیاست تا این زمان روی خوش نشان نداده اند و البته نتیجۀ آن چیزی جز محرومیت جامعه نبوده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: