تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ - ۲۱:۵۶ کد مطلب 84474

برنامه امشب «جیوگی» چالشی است!

مستند ترکیبی «جیوگی» امشب ۲۸ آذر برخی چالش های رایج شده در طبقات مرفه جامعه را مورد بررسی قرار می دهد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، برنامه «جیوگی» امشب ۲۸ آذر ضمن ورود به بحث تضاد و تفاوت های طبقاتی، نگاهی به پدیده صفحات اجتماعی جوانان مرفه در شبکه های مجازی دارد. این صفحات اجتماعی چندی […]

مستند ترکیبی «جیوگی» امشب ۲۸ آذر برخی چالش های رایج شده در طبقات مرفه جامعه را مورد بررسی قرار می دهد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، برنامه «جیوگی» امشب ۲۸ آذر ضمن ورود به بحث تضاد و تفاوت های طبقاتی، نگاهی به پدیده صفحات اجتماعی جوانان مرفه در شبکه های مجازی دارد.

این صفحات اجتماعی چندی پیش در یکی از شبکه های اجتماعی راه اندازی شد که اعضای آنها با به اشتراک گذاشتن عکس ماشین ها، خانه ها و حتی ساعت های گرانقیمت، شیوه زندگی خود را در معرض دید عموم قرار می دادند. این پدیده قرار است در تلویزیون با حضور مردم و کارشناسان به چالش کشیده شود.

«جیوگی» به تهیه کنندگی مهدی بهادران و اجرای میلاد دخانچی کاری از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو است که با بررسی و تحلیل رویدادهای مهم اجتماعی و فرهنگی سعی در ترویج فرهنگ گفتگو و تعامل بین اقشار مختلف جامعه دارد.
 
جیوگی شنبه تا دوشنبه هر هفته بعد از خبر ۲۰:۳۰ از شبکه دو پخش می شود و بازپخش آن نیز روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه ساعت ۱۴:۳۰ خواهد بود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: