تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۱۵:۳۵ کد مطلب 84506

دود یورو 4 را استشمام کنید؛

دود تدبیر توی حلقم!

از اینکه هوا آلوده شده ناراحت نباشید و با خوشحالی و شعف به پیشرفت مملکت فکر کنید و این دود را با لذت در حلق خود فرو برید که این دود دود تدبیر و اعتدال است.

میدان ۷۲/ یک وقت فکر نکنید حالا که هوای تهران در وضعیت ناسالم قرار گرفته مشکل از بنزین های وارداتی خانم ابتکار است نه! این بنزین ها استاندارد یورو نمی دونم چند دارد. آلودگی هوا برای این است که دولت تدبیر و امید به واحدهای صنعتی رونق داده و فعالیت این واحدها افزایش پیدا کرده، پس به دنبال این رونق، طبیعیست که آلایندگی هم افزایش پیدا کند و هوا آلوده شود.

پس از اینکه هوا آلوده شده ناراحت نباشید و با خوشحالی و شعف به پیشرفت مملکت فکر کنید و این دود را با لذت در حلق خود فرو برید که این دود دود تدبیر و اعتدال است.

از طرف دیگر شک نکنید که پدیده وارونگی هوا و اینها هم مختص به این دولت است و در دولت قبل این پدیده طبیعی یا کشف نشده یا اتفاق نمی افتاده است. حتی شنیده شده که مسئولین، هنوز بخشی از علت آلودگی هوا را اثرات همان بنزین پتروشیمی تولید داخل می دانند که بحمدالله خانم ابتکار و همسر محترم ایشان، دو سالی هست که فهمیدند و جلویش را گرفتند تا خدای ناکرده حلق ملت از دود بدون تدبیر پر نشود.

باز هم عرض سلامی داریم خدمت ضابطین قوه قضاییه و بر و بچه های کمسیون اصل ۹۰ مجلس که اینگونه پرتلاش به دنبال یافتن علت اصلی آلودگی هوا می باشند. همه می دونیم که تقصیر دولت قبله، تو رو خدا خودتون رو اذیت نکنید. خداقوت

منبع: کانال تلگرامی حمید مشایخی راد

 

  1. گیتی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    فقط اوضاع این روزهای مملکت رابا این دولت با طنز باید تحلیل کرد…..

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: