تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ - ۲۳:۴۵ کد مطلب 84558

راه‌اندازی کارناوال‌های انتخاباتی ممنوع‌است

عیسی فرهادی در جمع خبرنگاران گفت: راه‌اندازی کارناوال انتخاباتی۱۰۰ درصد ممنوع است، چون برای مردم مزاحمت ایجاد می‌کند/ ستاد مقابله با این تخلف که در قوه قضائیه است با آن برخورد می‌کند عیسی فرهادی فرماندار تهران عصر امروز با حضور در فرمانداری تهران و در جمع خبرنگاران، آخرین آمار ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات مجلس شورای اسلامی و […]

عیسی فرهادی در جمع خبرنگاران گفت: راه‌اندازی کارناوال انتخاباتی۱۰۰ درصد ممنوع است، چون برای مردم مزاحمت ایجاد می‌کند/ ستاد مقابله با این تخلف که در قوه قضائیه است با آن برخورد می‌کند

عیسی فرهادی فرماندار تهران عصر امروز با حضور در فرمانداری تهران و در جمع خبرنگاران، آخرین آمار ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را تشریح کرد.

فرهادی درباره ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات مجلس اظهار داشت: تعداد داوطلبانی که تاکنون برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند ۴۳۱ نفر بودند که از این تعداد ثبت‌نام ۳۱۵ نفر قطعی شده و ۱۱۶ نفر در حال تکمیل پرونده هستند.

وی ادامه داد: انشاءالله این داوطلبان نیز به زودی ثبت‌نام خود را انجام خواهند داد. همچنین از تعداد ۳۱۵ نفری که ثبت‌نام‌شان قطعی شده, ۲۷۴ نفر مرد و ۴۱ نفر زن هستند و از همین تعداد ۶۲ نفر دارای مدرک دکتری, ۲۴۲ نفر مدرک فوق‌لیسانس, ۱۰ نفر مدرک لیسانس و ۱ نفر فوق‌دیپلم دارد.

فرماندار تهران درباره آمار نامزدهای انتخابات خبرگان رهبری، یادآور شد: تعداد ثبت‌نام‌کنندگان در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در حوزه تهران و در روز پنجم ثبت‌نام ۷۲ نفر است که ۲ نفر زن هستند.

فرهادی گفت: ما در زمان ثبت‌نام در فرمانداری یک مورد شناسنامه مخدوش داشتیم که به ثبت احوال ارجاع دادیم، اما نتیجه آن را پیگیری نکردیم و حتما دستگاه قضایی برخورد لازم را با متخلف صورت خواهد داد.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به راه‌اندازی کارناوال انتخاباتی توسط یکی از داوطلبان در جلوی وزارت کشور، آیا راه‌اندازی کارناوال انتخاباتی ممنوع است؟ گفت: راه‌اندازی کارناوال انتخاباتی۱۰۰ درصد ممنوع است، چون برای مردم مزاحمت ایجاد می‌کند. ستاد مقابله با این تخلف که در قوه قضائیه است با آن برخورد می‌کند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: