تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۱۰:۵۰ کد مطلب 84579

انتقاد حق شناس به سیاست زدگی برنامه نود؛

پای مشایی هم به برنامه نود باز شد!

آنهایی که اکنون از حذف مصاحبه عادل با ظریف ناراحتند اگر چند سال قبل برنامه نود با سعیدجلیلی یا رحیم مشایی مصاحبه شب یلدا می کرد چه حسی داشتند؟

به گزارش میدان ۷۲، علی حق شناس در فیس بوک خود نوشت:  میدانم که بسیاری این حرف را برنمی تابند، اما نظرم این است؛ عادل فردوسی پور درباره انتخاب دکترجوادظریف برای گفتگوی ویژه شب یلدا اشتباه کرد. نتیجه هم در نهایت جلوگیری از پخش این گفتگو بود. علاقه مان به دکترظریف و عادل فردوسی پور را کنار بگذارید و به این موارد هم توجه کنید:

یک/ پرمخاطب ترین برنامه فوتبالی صداوسیما چرا باید با مردی مصاحبه کند که کمترین ربطی به ورزش و فوتبال ندارد؟

دو/ آنهایی که اکنون از حذف مصاحبه عادل با ظریف ناراحتند اگر چند سال قبل برنامه نود با سعیدجلیلی یا رحیم مشایی مصاحبه شب یلدا می کرد چه حسی داشتند؟

سه/ بینندگان فراوان نود هر مخاطبی را به حضور در این تریبون ترغیب می کند. اما چرا عادل در تمام هشت سال دولت احمدی نژاد امکان حضور یکی از سیاسیون جناح راست را در برنامه نود مهیا نکرد؟ علاقه شخصی عادل به یک جناح خاص سیاسی چرا باید در دادن پر مخاطب ترین تریبون مملکت به یکی از جناح ها تعیین کننده باشد؟ مگر برنامه نود متعلق به تمام کشور و ملی نیست؟

چهار/ عادل فردوسی پور همواره در برنامه نود “شعارِ جدایی ورزش از سیاست ” را فریاد کرده است. چرا اکنون خودش اسباب آلوده کردن برنامه فوتبالی اش به سیاست را فراهم کرده است؟

پنج/ آیا عادل به این فکر کرده که اگر این باب شود و سیاسیون مزه برنامه نود را بچشند چه بر سر این برنامه محبوب می آید؟ از فردا خیلی از سیاسیون دنبال حضور در نود هستند و این اتفاق بسیار بدی است.

بنابراین، به نظرم عدم پخش مصاحبه عادل با ظریف تصمیم درستی بود.

 1. شریعتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  چرا توی مملکت ما اینقدر کارا رو با هم قاطی میکنن!

 2. رضا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  روزنامه سینمای فریدون جیرانی هم در یکی از شماره هایش نظر سنجی کرد من باب حمایت هنرمندان از برجام که کاملا جهت دار و سفارشی بود . عکس روی صفحه اولش را جواد ظریف گذاشت و نتیجه گیری کرد که هنرمندان حامی برجام هستند . معلوم بود که این عمل سفارشی بود . اگر جواب برعکسی نتیجه گرفته می شد یا چاپ نمی کردند یا اینکه اگر چاپ می کردند توقیف می شدند . اینکه چند هنرمند گلچین شده که اغلب صدقه سری فضای خفقان حاکم سعی می کنند حمایت کنند که نشد نظر سنجی ؟و اینکه این نظر سنجی سیاسی را در روزنامه سینمایی کار کردن عجیب و غریب بود
  سایت سینما پرس هست که گرایش به شمقدری دارد . این سایت سینمایی به خاطر حمایتش از یک مدیر سینمایی فیلمساز فقط به خاطر جهت گیری فکری اش مورد شماتت قرار می گیرد . فرض کنید روزنامه ها و سایتها از چهره سیاسی مثلا منوچهر متکی بهره می بردند که البته بعد از اخراج متکی ایشان محبوب جریان مخالف شد . سیاسی کاری گروه موسوم به چپ و روشنفکر و اصلاح طلب سالهاست رونمایی شده .

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  بنظر میرسه عادل هم مثل داستان امیر ارسلان دیگر روی زمین براش جایی نمانده باید بره ته چاه خداحافظی با آنتن خاله زنک بازی

 4. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  فردوسی پور یک آقازاده به تمام معنی است.

 5. فرزند یک شهید :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  خداوندا خائنان به آرمان های شهیدان وامام خنینی و امام خامنه ای را رسوا کن!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: