تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۵ کد مطلب 84607

فلاحیان: هنوز مشکلات سیاسی و اقتصادی زیادی وجود دارد

وزیر اطلاعات دولت سازندگی: فعال شدن موثرین در انتخابات و معرفی نامزد های اصلح یک تکلیف الهی است/ رای مردم هم اعتبار شرعی دارد و هم اعتبار قانونی و اساس و اعتبار حکومت بر اسلام، قانون و تکلیف است به گزارش پایگاه ۵۹۸، مستقر در وزارت کشور، حجت الاسلام علی فلاحیان صبح امروز با حضور […]

وزیر اطلاعات دولت سازندگی: فعال شدن موثرین در انتخابات و معرفی نامزد های اصلح یک تکلیف الهی است/ رای مردم هم اعتبار شرعی دارد و هم اعتبار قانونی و اساس و اعتبار حکومت بر اسلام، قانون و تکلیف است

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مستقر در وزارت کشور، حجت الاسلام علی فلاحیان صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور برای خبرگان رهبری از خوزستان و برای مجلس شورای اسلامی از تهران ثبت نام کرد.

وی پس از این ثبت نام با حضور در جمع خبرنگاران با تاکید براینکه، “هم برای مجلس خبرگان از حوزه خوزستان و هم برای مجلس شورای اسلامی از حوزه تهران ثبت‌نام کرده‌ام”، گفت: تلاش کنیم انتخابات پرشکوه برگزار شود و نماد حکومت جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی افزود: ما به عنوان نامزدها و خبرنگاران به عنوان ارباب رسانه و کسانی که اطلاع‌رسانی می‌کنند، وظیفه حساسی بر دوش‌مان است، چرا که هنوز  اوضاع و احوال اقتصادی در کشور با مشکلاتی روبروست.

وزیر اسبق اطلاعات ادامه داد: مردم در انتخابات شرکت کنند. حضور مردم در انتخابات یک تکلیف الهی است.

حجت‌الاسلام فلاحیان تاکید کرد: حکومت باید مردمی باشد و کسانی که مسئول اداره هستند باید توسط مردم انتخاب شوند و این همان تبعیت اسلامی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بی‌تفاوتی کار خطرناکی است؛ رای مردم هم اعتبار شرعی دارد و هم اعتبار قانونی و اساس و اعتبار حکومت بر اسلام، قانون و تکلیف است و حضور مردم باعث می‌شود نامزد اصلح مردم وارد انتخابات شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: