تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۲۱:۵۲ کد مطلب 84611

بازگشایی مدارس در آستانه سفر روحانی به شهر ری؛

دانش آموزان شهر ری فردا درس استقبال می آموزند!

با وجود آلودگی پایدار و ناسالم بودن هوای تهران و شهرستان ری، مدارس تهران و شهر ری پس از سه روز تعطیلی فردا باز بوده و هماننده سفرهای گذشته برای استقبال از رئیس جمهور آماده می شوند.

میدان ۷۲/ حسن روحانی فردا صبح به شهرستان ری خواهد رفت.

با وجود آلودگی پایدار و ناسالم بودن هوای تهران و شهرستان ری، مدارس تهران و شهر ری پس از سه روز تعطیلی فردا باز بوده و هماننده سفرهای گذشته برای استقبال از رئیس جمهور آماده می شوند. در واقع فردا مدارس به دلیل آموزشی بازگشایی نخواهند شد بلکه دانش آموزان باید برای استقبال از رئیس جمهور به خیابان ها آمده و به سخنرانی ایشان در مصلای بزرگ ری گوش دهند.

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری گفته: رئیس جمهوری صبح روز چهارشنبه دوم دی ماه با سفر به شهرستان ری، پس از زیارت بارگاه مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در مصلای بزرگ ری حاضر شده و در اجتماع مردم مومن و ولایتمدار این شهرستان سخنرانی خواهد کرد.

وی در ادامه ضمن تاکید بر حضورفعال همه افراد و اقشار مختلف شهرستان ری همچون جوانان، زنان، روحانیون، فرهنگیان، کارگران، کشاورزان، احزاب سیاسی، دانش آموزان و دانشجویان در مراسم استقبال و دیدار با رئیس جمهوری تصریح کرد: بررسی مسایل و مشکلات شهرستان ری و زمینه سازی برای افزایش میزان اعتبارات این شهرستان به منظور خدمت رسانی بهینه به مردم منطقه، از جمله مهم ترین اهداف سفر دکتر روحاین به شهرستان ری است.

جمالی پور، به دیدار با آیت الله ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع)، خانواده شهدا، نخبگان و همچنین مدیران اجرایی شهرستان ری به عنوان برنامه های سفر رییس جمهوری به این شهرستان اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی و پیگیری های انجام شده، این سفر منجر به تخصیص اعتبارات مناسب و تصویب طرح های موثری برای رشد و توسعه شهرستان خواهد شد.

گفته می شود رئیس جمهور فردا از کتاب آیت الله ری شهری رونمایی خواهد کرد.

 

 1. ایرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  خدایا سربازان، دانش آموزان و کارمندان مظلوم را سفرهای استانی رئیس دولت محبوب! نگیر.

  • ناشناس :
   آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

   قرار نشد دروغهای خودتان را خودتان هم باور کنید. احمدی نژاد اگر از این کارها بلد بود دشمنانش از دانش آموزان و سربازان حاضر در استقبالش فیلم و عکس می گرفتند! احمدی نژاد اگر از این کارها می کرد در سفرهای آخرش – که صدا و سیما عمدا از اطلاع رسانی سفرها به مردم خودداری کرد تا مردم با خبر نشوند و به استقبال نروند – هم می توانست از این کارها بکند و با آوردن سربازان و دانش آموزان فضا را پر کند!
   شما کورید و نمی بینید الان دو سال و نیم از آن زمان می گذرد اما هر جا مردم با خبر بشوند احمدی نژاد حاضر است انبوهی از جمعیت برای دیدنش می روند چه بیرجند باشد و چه همدان. هنوز هم به او نامه می دهند! یعنی اینکه هنوز رییس جمهور شدن روحانی را باور نکرده اند.

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  گویا فراموش کردید برای احمدی نژاد از روستاهای اطراف هم استقبال کننده با اتوبوس می آوردند ، جمعیت ساندیس خور و حقوق بگیر اسنتخدام ثابت سفرهای استانی رییس جمهور قبلی بودند

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  حکابت دوستان نادان ، حکایت همان خرسه است اخه این ژنرال های بی ستاره خود خوانده چرا کمی درک ندارند که اینجور استقبال ها همانند استقبال های زمان طاغوت است لا اقل فیلم های گذشته را نگاه کنند وعبرت بگیرند

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  استقبال ااز مهمان حوبست ولی نه به این شکل واقعا ضایع است درست مثل زمان طاغوت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: