تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۰۴:۲۲ کد مطلب 84620

احزاب باید پاسخگوی عملکرد خود باشند

دبیر مجمع اصولگرایان استان قم گفت: احزاب و گروه‌هایی که قدرت را به‌دست می‌گیرند باید پاسخگوی عملکرد خود باشند. سید مهدی میرقیصری دوشنبه شب در دیدار دبیران احزاب و تشکل‌های سیاسی استان قم با استاندار قم با اشاره به عملکرد احزاب گفت: احزاب و گروه‌هایی که قدرت را به‌دست می‌گیرند باید پاسخگوی عملکرد خود باشند […]

دبیر مجمع اصولگرایان استان قم گفت: احزاب و گروه‌هایی که قدرت را به‌دست می‌گیرند باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.

سید مهدی میرقیصری دوشنبه شب در دیدار دبیران احزاب و تشکل‌های سیاسی استان قم با استاندار قم با اشاره به عملکرد احزاب گفت: احزاب و گروه‌هایی که قدرت را به‌دست می‌گیرند باید پاسخگوی عملکرد خود باشند و مردم را در جریان عملکرد خود قرار دهند که در این مدت چه کرده‌اند.

وی ضمن انتقاد از عملکرد برخی مدیران افزود: برخی مدیران خسارت‌های مالی سنگینی به بیت المال وارد کرده‌اند که باید در این زمینه پاسخگو باشند.

دبیر مجمع اصولگرایان استان قم تاکید کرد: استانداری باید از ظرفیت‌های احزاب و چهره‌های موثر استان که در حال فعالیت هستند به نحو مطلوبی استفاده کند و نباید نسبت به این ظرفیت‌ها بی‌تفاوت بود.

وی یکی از مشکلات موجود اقتصادی کشور را سودهای بانکی برشمرد و افزود: متاسفانه مجموعه‌های اقتصادی و تجاری با فروش مجموعه‌های خود با سپرده‌گذاری در بانک‌ها از سود و بهره بانکی استفاده می‌کنند و چرخه اقتصادی کشور را با مشکل مواجه کرده‌اند که به نظر بنده باید سودهای بانکی به زیر ۱۵ درصد کاهش یابد تا دوباره شاهد رونق اقتصادی باشیم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: