تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۰۴:۱۷ کد مطلب 84621

گزارش مراسم رونمایی از محصولات مرتبط با اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی+صوت

ه دومین مراسم رونمایی از محصولات مرتبط با اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی در چهارم اذر سال ۱۳۹۴ در مدرسه علمیه مروی تهران برگزار گردید. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به فضل الهی  قسمت دوم گزارش رادیو معارف از دومین مراسم رونمایی از محصولات مرتبط با اولین نقشه راه تولیدالگوی پیشرفت اسلامی در حوزه […]

ه دومین مراسم رونمایی از محصولات مرتبط با اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی در چهارم اذر سال ۱۳۹۴ در مدرسه علمیه مروی تهران برگزار گردید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به فضل الهی  قسمت دوم گزارش رادیو معارف از دومین مراسم رونمایی از محصولات مرتبط با اولین نقشه راه تولیدالگوی پیشرفت اسلامی در حوزه مروی در جمعه (۲۷-۹-۱۳۹۴) ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه از برنامه دیدگاه پخش شد.

پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه نوشت: در قسمت دوم این گزارش بخش هایی از سخنان حجت الاسلام والمسلمین رئیسی دادستان کل کشور در این نشست پخش گردید. ایشان در این نشست با تاکید بر جایگاه تربیت و هدایت مردم در دولت اسلامی گفتند: دولت به معنای دولت اسلامی و حاکمیت اسلامی (نه به معنی تفکیک قوا بنابر نظر مونتسکیو)، مبتنی بر تربیت است؛ یعنی توسعه‌ باید مبتنی بر اخلاق و تربیت باشد.

همچنین عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر خاصیت خود کنترلی هدایت و تربیت  افزود: در همه بخش‌ها ی جامعه هدایت و تربیت دینی  باید جریان داشته باشد. صوت کامل این برنامه را به مدت ۳۷ دقیقه از اینجا بشنوید.

لازم به ذکر است که دومین مراسم رونمایی از محصولات مرتبط با اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی در چهارم اذر سال ۱۳۹۴ در مدرسه علمیه مروی تهران برگزار گردید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: