تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۲ کد مطلب 84630

واکنش رحمتی به شعارهواداران تراکتور علیه پورحیدری+عکس

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال نسبت به شعار تعدادی از هواداران تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه یادگار امام علیه پورحیدری، واکنش نشان داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سیدمهدی رحمتی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «خوشحالم که امروز دل هواداران را شاد کردیم و هم فوتبال را بردیم و هم اخلاق. در روزهایی که همه دم از اخلاق و […]

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال نسبت به شعار تعدادی از هواداران تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه یادگار امام علیه پورحیدری، واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سیدمهدی رحمتی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «خوشحالم که امروز دل هواداران را شاد کردیم و هم فوتبال را بردیم و هم اخلاق. در روزهایی که همه دم از اخلاق و احترام به پیشکسوت می‌زنند، امروز شاهد اهانت به مرد باشخصیت و مودب فوتبال ایران یعنی منصورخان پورحیدری بودیم و جالب است که مدعیان دروغین اخلاق حتی به خود اجازه ندادند به صورت ظاهری از ادامه شعار علیه بزرگمرد استقلال جلوگیری کنند. به نمایندگی از بازیکنان تیم، این پیروزی را به منصورخان هدیه می‌کنیم. برای ایشان آرزوی تندرستی و عافیت داریم. خواهش می‌کنم از شما دوستان عزیز به کسی فحاشی و بی‌احترامی نکنید.»

واکنش رحمتی به شعارهواداران تراکتور علیه پورحیدری+عکس

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: