تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۲ کد مطلب 84632

شکست‌الغرافه با حضور شجاعی

الغرافه با حضور مسعود شجاعی شکست سنگینی را متحمل شد و با نتیجه چهار بر صفر بازی را واگذار کرد. العربی هم در حالی که برای دومین بازی پیاپی اشکان دژآگه را در اختیار نداشت، با یک گل شکست خورد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، الغرافه با حضور مسعود شجاعی شکست سنگینی را متحمل شد و […]

الغرافه با حضور مسعود شجاعی شکست سنگینی را متحمل شد و با نتیجه چهار بر صفر بازی را واگذار کرد. العربی هم در حالی که برای دومین بازی پیاپی اشکان دژآگه را در اختیار نداشت، با یک گل شکست خورد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، الغرافه با حضور مسعود شجاعی شکست سنگینی را متحمل شد و با نتیجه چهار بر صفر بازی را واگذار کرد. العربی هم در حالی که برای دومین بازی پیاپی اشکان دژآگه را در اختیار نداشت، با یک گل شکست خورد.

به گزارش سایت الکاس قطر، هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر با انجام دو دیدار به پایان رسید. العربی با هدایت جیان فرانکو زولا در ورزشگاه خانگی الوکره به میدان رفت و در نهایت با یک گل تن به شکست داد تا سرمربی سرشناس العربی خطر اخراج را احساس کند.

اشکان دژاگه ستاره ایرانی العربی در این دیدار هم نتوانست تیمش را به خاطر آسیب‌دیدگی همراهی کند. او به احتمال خیلی زیاد در فصل جابه‌جایی زمستانی از این تیم قطری جدا خواهد شد.

اما در دیگر دیدار برگزارشده، الغرافه در ورزشگاه خانگی لخویا شکست سنگینی را متحمل شد. یاران مسعود شجاعی با نتیجه ۴ بر صفر بازی را واگذار کردند تا بحران در این تیم هم ادامه داشته باشد.

شجاعی در این دیدار نیز مثل دیدارهای قبلی در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت اما در دقیقه ۸۵ تعویض شد.

الغرافه با این شکست، ۱۵ امتیازی باقی ماند و به رده دهم جدول رده‌بندی سقوط کرد تا مربی این تیم هم خطر اخراج را احساس کند.

در جدول رده‌بندی، الریان با ۳۹ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی جای دارد و الجیش هم با ۲۹ امتیاز در رده دوم است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: