تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۰ کد مطلب 84664

انحراف بازی اصولگرایان، جدی گرفته می شود؟

چرا “انحراف” هنوز نقطه اشتراک اصولگرایان حزبی با هاشمی رفسنجانی باقی مانده و اساسا این چالش، چقدر و تا چه زمانی ظرفیت برای هاشمی در اردوگاه اصولگرایی خواهد داشت؟

میدان ۷۲/ محمدحسن رضایی: به باور من تکاپوی اصولگرایان -که این روزها به کشکولی از افراد و جریانات سیاسی تبدیل شده است- برای وحدت بر سر نه هدف و آرمان، بلکه صرفا “قدرت” است.

با وجود این اوضاع آشفته که از خط و نشان های پایداری تا ناز و عشوه های سیاسی آقایان لاریجانی و قالیباف و حتی حضور ولایتی (مهره هاشمی رفسنجانی) در ائتلاف انتخاباتی اصولگرایان را در خود جای داده، شورای مرکزی این جریان بلبشوی سیاسی، به انتشار مانیفست سیاسی خاص خود پرداخته!

بعد از این اعلام مواضع شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایی که بر ضرورت مرزبندی دقیق میان اصولگرایی با “فتنه” و “جریان انحراف” تاکید شده بود، سخنان امروز دادستان کل کشور، از اختلاف اساسی در استانداردهای “نئواصولگرایان” با حاکمیت، خبر می دهد!

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، در ارتباط با ضرورت مرزبندی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با فتنه ۸۸ و توجه داوطلبان به ارزش‌های انقلاب اسلامی، بدون اشاره به جریان موهوم انحراف، گفت: همه کسانی که کاندیدای مجلس شورای اسلامی و یا خبرگان رهبری می‌شوند، باید مرزبندی خودشان را به صورت شفاف و صریح روشن کنند و این یک مسئله قطعی است.

اما بعد؛

۱- چرا “انحراف” هنوز نقطه اشتراک اصولگرایان حزبی با هاشمی رفسنجانی باقی مانده و اساسا این چالش، چقدر و تا چه زمانی ظرفیت برای هاشمی در اردوگاه اصولگرایی خواهد داشت؟

۲- خاطرمان هست که قرار بود و تلاش زیادی شد تا جریان فتنه و جریان انحرافی به هم برسند!!! ولی در تاریخ ثبت شد که اصولگرایان حزبی با تکیه گاه فتنه در موضوعاتی چون برجام، وزارت زنگنه و …، به هم رسیدند!

۳- گذشته از مسائل مطرح شده در بالا، ائتلافی که همه (حتی حامیان برجام، یاران هاشمی و …) را در بر میگیره، جایی برای رئیس جمهور ۲۵ میلیونی سابق -که به تعبیر رهبر انقلاب احیاگر ارزشهای انقلابی بود- نداره! که البته نداره..!

 

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  از همین الان معلومه اصولگرایان مجددا باطناب پوسیده هاشمی به نمایندگی ولایتی به ته دره سقوط میکنند

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  بنیان گذار جریان انحرافی هاشمی بود تبلیغ آن توسط اصولگرایان برای زمین زدن دولت مردمی احمدی نژاد جواب خدا را چه می دهید

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  چرا مدعیان دروغین اصولگریان نقشه هاشمی را به نام جریان انحرافی نسبت به احمدی نژاد را به راه انداختند ما انتظار از این اقدام نا شیانه و تهمت آمیز از جانب بعضی از اصولکرایان را نداشتیم خدا را شکر که همه چیز رو شد و مردم فهمیدند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: