تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۲۱:۱۳ کد مطلب 84699

رسایی: سران اصولگرا باید به وحدتی برسند که بدنه اصولگرایی از آن قانع شود

نماینده مردم تهران در مجلس، شرط نتیجه‌بخش وحدت اصولگرایان را قانع شدن بدنه اصولگرایی نسبت به آن خواند و گفت: پیش از وحدت و روش، باید در ارزش‌ها وحدت داشت.

به گزارش میدان۷۲ حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، ثبت‌نام به عنوان داوطلب کاندیداتوری در دهمین انتخابات مجلس به این ستاد مراجعه کرده بود، در جمع خبرنگاران گفت: اگر بار دیگر با اعتماد مردم به مجلس راه یابم، همان روشی را که تاکنون داشته‌ام پی می‌گیرم، یعنی هر کجا ببینم مسئولان حرکت یا تصمیم‌شان به نفع ملت است از آن حمایت می‌کنم و هر جا انتقادی وارد باشد، مطرح می‌کنم.
وی با یادآوری سؤالات خود از وزرای اقتصاد، صنعت، معدن و تجارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: تغییری در جهت روال کاری در صورت انتخاب به عنوان نماینده در دوره بعدی مجلس نخواهم داشت.
رسایی وظیفه یک نماینده مجلس را ترجیح منافع ملی و مردمی بر منافع حزبی و شخصی برشمرد و درباره حضورش در فهرست‌های انتخاباتی گفت: طبیعتاً اکنون لیست‌های بسیاری مطرح‌اند و من به عنوان یک شخص مستقل که در یک حزب و گروه و تشکل حزبی به صورت رسمی عضو نیستم، به عنوان کاندیدای مستقل ثبت‌نام می‌کنم.
وی در این باره افزود: به هر حال لیست‌هایی در آینده مطرح می‌شود که اگر از جهت مبانی مشکلی نداشته باشم، در آنها حضور خواهم یافت.
این داوطلب کاندیداتوری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی درباره ائتلاف انتخاباتی حزب مؤتلفه، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و جبهه متحد اصولگرایان گفت: هر فعالیت اجتماعی شاید بتواند به نتیجه برسد، اما فعالیت‌های اجتماعی نیاز به همگرایی دارد و هر چقدر همگراتر باشد، نتیجه بهتر خواهد بود.
وی با توصیه به اضلاع ائتلاف جهت وحدتی که بدنه از آن قانع شود، اضافه کرد: اگر بدنه جریان اصولگرایی نسبت به گزینه‌ها سؤال داشته باشد، وحدت نتیجه مطلوب نخواهد داد.
این نماینده مجلس هشتم و نهم در پایان تأکید کرد: پیش از وحدت و روش، باید در ارزش‌ها وحدت وجود داشته باشد، والا ائتلاف چند تکه خواهد شد. البته اکنون در اخبار می‌شنویم که یکپارچگی بین تشکل‌های اصولگرا در حال حصول است.
رسایی ابتدائاً جهت ثبت‌نام به وزارت کشور مراجعه کرده بود، اما به علت ازدحام داوطلبان کاندیداتوری در این وزارتخانه، تصمیم گرفت با حضور در فرمانداری تهران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کند.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: