تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۱۲:۱۷ کد مطلب 84768

زلزله خلخالی‌ها را از خواب بیدار کرد

وقوع زلزله با قدرت ۳٫۶ دهم ریشتر صبح امروز خلخالی‌ها را از خواب بیدار کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بر اساس اعلام صبح امروز مدیریت بحران استان اردبیل زلزله به قدرت ۳٫۶ دهم ریشتر شهر خلخال را لرزاند تا اهالی این منطقه با زلزله از خواب بیدار شوند. مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل در گفت‌و […]

وقوع زلزله با قدرت ۳٫۶ دهم ریشتر صبح امروز خلخالی‌ها را از خواب بیدار کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بر اساس اعلام صبح امروز مدیریت بحران استان اردبیل زلزله به قدرت ۳٫۶ دهم ریشتر شهر خلخال را لرزاند تا اهالی این منطقه با زلزله از خواب بیدار شوند.

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: بر اساس گزارش‌های دریافتی از شهرستان خلخال این زلزله تاکنون خسارتی جانی و مالی را به همراه نداشته است.

علی اسلامی ‌با تایید این زمین لرزه گفت: این زمین لرزه قدرتی به مقیاس ۳٫۶ دهم ریشتر داشته و ‌تا این ساعت خرابی حوادثی در این خصوص گزارش نشده است.

وی افزود: این زمین لرزه طبق اعلام دانشگاه ژئوفیزیک تهران در محدوده اردبیل – خلخال رخ داده است.

این زمین لرزه که توقف کوتاهی نیز داشت و در کلیه مناطق شهر خلخال و بخش شاهرود و در روستاهای بخش شرق خلخال به طرف بخش خورش رستم نیز احساس شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این زمین لرزه موجب هراس اهالی شد و هنوز از مراکز بخش‌ها و روستاها گزارش مبنی بر حادثه‌ای مخابره نشده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: