تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۳ کد مطلب 84817

کواکبیان: آمریکا برجام را نقض کرد

دبیرکل حزب مردم‌سالاری قانون محدودیت ویزا که چندی پیش کنگره آمریکا علیه ایران وضع کرد را نقض برجام دانست و گفت: وزارت امورخارجه واکنش قوی‌تری در این خصوص اتخاذ کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم‌سالاری در حاشیه همایش هم‌اندیشی اصلاح‌طلبان سراسر کشور در کانون توحید تهران در پاسخ به فارس درباره […]

دبیرکل حزب مردم‌سالاری قانون محدودیت ویزا که چندی پیش کنگره آمریکا علیه ایران وضع کرد را نقض برجام دانست و گفت: وزارت امورخارجه واکنش قوی‌تری در این خصوص اتخاذ کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم‌سالاری در حاشیه همایش هم‌اندیشی اصلاح‌طلبان سراسر کشور در کانون توحید تهران در پاسخ به فارس درباره قانون محدودیت ویزا برای ایران توسط آمریکا اظهار داشت: این قانون نقض برجام است.

وی افزود: من براساس ماده ۲۹ برجام، قانون محدودیت ویزا را نقض برجام می‌دانم و معتقد هستم که غیر از اینکه قرار بود با آنها رفاقت داشته باشیم، با این قانون، منافع جمهوری اسلامی ضربه می‌بیند.

کواکبیان تأکید کرد: وزارت امورخارجه در مورد قانون محدودیت ویزا علیه ایران باید واکنش قوی‌تری از خود صورت دهد و فقط به نامه کری اکتفا نشود و حتی کنگره باید این مصوبه را لغو کند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: