تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۲۱:۵۴ کد مطلب 84828

لنکرانی:تحریم ایران تقاضای فتنه‌گران از غرب بود

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت: سال ۸۸ عده‌ای از هر روزنه‌ای برای ایجاد تنش و اختلاف و ایجاد فضای ناآرام استفاده کردند و هر جا می‌دیدند توان ندارند به آن‌سوی مرزها می‌گفتند که ایران را تحریم کنید.

به گزارش میدان۷۲ کامران باقری‌لنکرانی بعدازظهر امروز در آیین گرامیداشت حماسه نهم دی در دانشگاه شیراز اظهار داشت: انتخابات هفتم اسفند ۹۴ صحنه حضور حماسی مردم در میثاق با رهبری و تحکیم انقلاب اسلامی خواهد بود.

 

وزیر پیشین بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: این انتخابات هر نتیجه‌ای داشته باشد انتهای کار نیست بلکه آغاز راه تداوم حرکت کشور به‌سوی اهداف انقلاب اسلامی است.

 

عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی حماسه ۹ دی را نقطه عطف مسیر پرفرازونشیب تاریخ انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: مردم با حضور حماسی خود در نهم دی سال ۸۸ خط بطلانی بر اتفاقات پس از انتخابات همان سال کشیدند.

 

باقری لنکرانی اضافه کرد: سال ۸۸ عده‌ای از هر روزنه‌ای برای ایجاد تنش و اختلاف و ایجاد فضای ناآرام استفاده کردند و هر جا می‌دیدند توان ندارند به آن‌سوی مرزها می‌گفتند که ایران را تحریم کنید.

 

وزیر کابینه دولت احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: بخش مهمی از تحریم‌ها که نامه‌هایش توسط آمریکایی‌ها منتشر شد مربوط به تقاضای فتنه‌گران بود که اگر نظام را زیر فشار قرار دهید ما می‌توانیم موفقیت‌هایی به دست بیاوریم.

 

باقری لنکرانی با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت به‌ویژه در آستانه انتخابات، بیان کرد: دشمن به دنبال ایجاد فضای تنش است و باید مراقب بود که فضای انتخابات به سمت‌وسوی اختلاف و تنش پیش نرود.

 

منبع:فارس

  1. جواد :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    درود بر شرفت…
    کاش این حقیقت بیشتر رسانه ای می شد تا مردم بیشتر بدانند حالا روحانی در واقع تحریمهایی را که خودشون باعثش بودند داره خیالبافی می کنه که برداره…………

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: