تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۰۰:۴۵ کد مطلب 84898

کاندیداتوری یکی از متحصنین مجلس ششم

یکی از متحصنین مجلس ششم کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای شد و گفت: صلاحیت خودم را تأیید می‌کنم. به گزارش پایگاه ۵۹۸،شمس‌الدین وهابی نماینده دور ششم مجلس شورای اسلامی امشب (جمعه) با حضور در فرمانداری تهران از حوزه انتخابیه تهران برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرد. وی در جمع خبرنگاران اولویت مجلس […]

یکی از متحصنین مجلس ششم کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای شد و گفت: صلاحیت خودم را تأیید می‌کنم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸،شمس‌الدین وهابی نماینده دور ششم مجلس شورای اسلامی امشب (جمعه) با حضور در فرمانداری تهران از حوزه انتخابیه تهران برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرد.

وی در جمع خبرنگاران اولویت مجلس دهم را توسعه همه‌جانبه کشور در ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دانست و اظهار داشت: نماینده ملت باید به همه این ابعاد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی اجتماعی توجه داشته باشد.

وهابی با بیان اینکه با تابلوی اصلاح‌طلبی کاندیدا شده‌ام، گفت: در حزب اتحاد ملت ایران عضویت دارم.

این عضو حزب منحله مشارکت در پاسخ به این سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه به نظر شما آیا شورای نگهبان صلاحیت شما را تأیید می‌کند یا خیر؟ اظهار داشت: کسی که ثبت‌نام می‌کند لابد خودش می‌داند که صلاحیت دارد.

این نماینده تحصن‌کننده مجلس ششم در پاسخ به این پرسش که آیا اصلاح‌طلبان شما را در لیست نهایی خود از حوزه انتخابیه تهران قرار می‌دهند یا خیر؟ تصریح کرد: ما تابع شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان هستیم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: