تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۴ کد مطلب 84908

چرایی مخالفت‌دولت با تعطیلات آلودگی‌هوا

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: دولت به‌ دلیل مسائل اقتصادی، اعتقادی به تعطیلی ادارات ندارد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، کریمی درباره اقدامات انجام شده برای کاهش آلودگی هوای تهران، گفت: کمیته اضطرار آلودگی هوا امروز با حضور اعضای این کمیته برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ می شود. اوادامه داد: مصوبات کمیته اضطرار تا پایان هفته […]

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: دولت به‌ دلیل مسائل اقتصادی، اعتقادی به تعطیلی ادارات ندارد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، کریمی درباره اقدامات انجام شده برای کاهش آلودگی هوای تهران، گفت: کمیته اضطرار آلودگی هوا امروز با حضور اعضای این کمیته برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

اوادامه داد: مصوبات کمیته اضطرار تا پایان هفته گذشته بوده و از امروزفروش طرح ترافیک آزاد است و طرح زوج و فرد نیز براساس محدوده مشخص شده اعمال می‌ شود.

کریمی افزود: پلیس راهور با خودروهای دود زا برخورد جدی می کند و خودروهایی نیز که معاینه فنی آنها به پایان رسیده، باید هر چه سریع‌ تر به دریافت معاینه فنی اقدام کنند.

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: امروز در کمیته اضطرار آلودگی هوا درخصوص مصوبات جدید تصمیم‌ گیری می‌ شود.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تعطیلی ادارات تهران در دستورکار قرار می‌ گیرد، افزود: دولت به‌ دلیل مسائل اقتصادی اعتقادی به تعطیلی ادارات ندارد و در شرایطی نیستیم که این اتفاق بیفتد، در ضمن تعطیلی ادارات به هیچ وجه در دستورکار مصوبات کمیته اضطرار نیست.

کریمی خاطرنشان کرد: اقدامات مقطعی از جمله تعطیلی کارخانجات آلاینده و در صورت لزوم تعطیلی مدارس می‌ تواند در کاهش آلودگی هوا و سلامت مردم تأثیرگذار باشد و باید خروج خودروهای فرسوده و توجه ویژه به حمل‌ ونقل عمومی در برنامه‌ های بلند مدت در اولویت قرار بگیرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: