تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۱۴:۲۹ کد مطلب 84911

برانکو: هیچ بازیکن تازه‌ای نمی‌خواهیم

به گزارش پایگاه ۵۹۸، برانکو که مثل اکثر مربیان خارجی علاقه چندانی به تغییرات آنچنانی در نیم فصل لیگ‌برتر ندارد، در پاسخ به خبرنگار ما قبل از سفر مشهد گفت: بعد از بازی آخر نیم فصل مقابل استقلال‌خوزستان جلسه‌ای با آقای طاهری خواهم داشت تا در این‌باره با وی صحبت کنم. او در ادامه گفت: […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، برانکو که مثل اکثر مربیان خارجی علاقه چندانی به تغییرات آنچنانی در نیم فصل لیگ‌برتر ندارد، در پاسخ به خبرنگار ما قبل از سفر مشهد گفت: بعد از بازی آخر نیم فصل مقابل استقلال‌خوزستان جلسه‌ای با آقای طاهری خواهم داشت تا در این‌باره با وی صحبت کنم.

او در ادامه گفت: به هیچ وجه خرید یا انتقال هیچ بازیکنی از تیمم به تیم‌های دیگر را تایید نمی‌کنم و فعلا موضع من این است که هیچ بازیکنی به پرسپولیس اضافه و کم نشود چون مهره‌های من شایستگی‌شان را به حد کافی نشان داده‌اند.

تنها پستی که برانکو در آن احساس نیاز می‌کند، یک مهاجم گلزن است که با توجه به شرایط بازار ایران و خارج از ایران احتمال کمی وجود دارد که کسی در این پست جذب شود. برانکو می‌گوید: طارمی بهترین گلزن ایران است و مهاجم با کیفیت خارجی هم بسیار گران خواهد بود ضمن اینکه در این زمان از فصل بازیکن با کیفیت آزاد گیر کسی نمی‌آید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: