تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۱۵:۴۱ کد مطلب 84926

کامپیوترتان را اندرویدی کنید + آموزش

شما می توانید با استفاده از این ترفند فضای اندروید را در کامپیوتر شخصی خود شبیه سازی کنید. به گزارش پایگاه ۵۹۸، هنگامی که شما در حال کار و یا بازی با برنامه های موبایل هوشمند خود هستید ممکن است به علت کوچک بودن و یا ضعیف بودن پردازنده آن با مشکلات فراوانی مواجه شوید، […]

شما می توانید با استفاده از این ترفند فضای اندروید را در کامپیوتر شخصی خود شبیه سازی کنید.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، هنگامی که شما در حال کار و یا بازی با برنامه های موبایل هوشمند خود هستید ممکن است به علت کوچک بودن و یا ضعیف بودن پردازنده آن با مشکلات فراوانی مواجه شوید، مخصوصا در هنگام بازی هایی که نیاز به پردازنده های قوی دارند.

یکی از راه حل هایی که ما می توانیم به شما پیشنها دهیم اجرای برنامه های اندرویدی خود بر روی سیستم های شخصی تان می باشد که در این صورت خواهید توانست با آرامش بیشتری به استفاده از این برنامه ها بپردازید چرا که هم صفحه نمایش برنامه بزرگتر شده و هم پردازنده اجرای برنامه بهتر شده است.

کامپیوترتان را اندرویدی کنید + آموزش

برنامه های متعددی همچون: YouWave و Andy در این زمینه وجود دارد ولی با این حال ما در این پست به معرفی برنامه Bluestacks می پردازیم.

این برنامه نصب شده بر روی سیستم های شخصی تمامی قابلیت های سیستم عامل اندرویدی شما را خواهد داشت و از بسیاری از برنامه های اندرویدی نیز پشتیبانی خواهد کرد. البته نه برنامه هایی که نیاز به سنسورها و ویژگی های مخصوص موجود در گوشی ها را دارند.

برنامه دارای یک سری از محدودیت های دیگر نیز می باشد که مربوط به قطعات داخلی و هماهنگی آنها با این برنامه می باشد که این مشکلات ممکن است باعث ناکارآمدی برنامه در نصب و همچنین در اجرای برخی از برنامه ها در دستگاه شما شود.

کار اصلی این برنامه شبیه سازی فضای اندروید در سیستم عامل ویندوز شما خواهد بود که البته مقداری از فضای حافظه و پردازشگر سیستم شما را نیز اشغال خواهد کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: