تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ - ۰۸:۰۰ کد مطلب 85034

در مصاحبه با میدان 72 عنوان کرد؛

وزیر دولت دهم: احمدی نژاد به عنوان یک جناح در انتخابات وارد نخواهد شد

وزیر دولت دهم در مصاحبه با میدان ۷۲ خاطرنشان کرد: تا حالا صحبت و یا مشورتی درباره انتخابات مجلس با آقای دکتر احمدی نژاد نداشتم. البته استنباط من هم این است که ایشان در انتخابات مجلس دهم به عنوان یک جناح و یک طرف وارد انتخابات نخواهند شد.

صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی دولت احمدی نژاد در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی ثبت نام کرد.

وی دکترای اقتصاد کشاورزی از دانشگاه تربیت مدرس دارد، پیش از این رئیس دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تربیت مدرس بوده، پس از آن معاون برنامه‌ریزی وزیر جهاد کشاورزی دولت نهم بوده‌است.

همچنین خلیلیان در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ نیز ثبت نام کرده بود.

صادق خلیلیان در مصاحبه با میدان ۷۲ پیرامون حضورش در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: به صورت مستقل در انتخابات این دوره ثبت نام کردم اما مشی من مشی اصولگرایان است. مقام معظم رهبری درباره اصولگرایی تعاریف معینی دارند و در واقع اصولگرایی یعنی پایبندی به ارزش های امام (ره) و انقلاب و بنده نیز خودم را در همین چارچوب می دانم.

ایشان با اشاره به احتمال حضورش در لیست ائتلاف ها بیان داشت: اگر جریان یا افراری برای قرار گرفتن اسم بنده از من دعوت کنند، ما هم استقبال می کنیم ولی این به معنای این نیست که وابسته به جریانی باشم.

خلیلیان در ادامه گفت: انتخابات یک حرکت ملی است و به نظرم همه باید در آن مشارکت داشته باشند. چه آنهایی که شرکت کرده و رای می دهند و چه آن هایی که فکر می کنند می توانند موثر باشند و خود را در برابر قضاوت و رای مردم قرار می دهند.

وزیر دولت دهم در پایان خاطرنشان کرد: تا حالا صحبت و یا مشورتی درباره انتخابات مجلس با آقای دکتر احمدی نژاد نداشتم. البته استنباط من هم این است که ایشان در انتخابات مجلس دهم به عنوان یک جناح و یک طرف وارد انتخابات نخواهند شد.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  ما به وزیرانی رای میدهیم که علیه احمدی نژاد مو ضع گیری نکرده باشند و خو د را از ایشان مبرا ندانند و به خا طر جلب تو جه دیگران ساز مخالفت با اقدامات ایشان را کو ک نکرده باشند
  و زیرن با وفا و صا دق و زحمت کش

 2. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  وحدت بدون محمود هرگز ثمر ندارد
  در این خیال کان«مرد»رایی دگر ندارد
  «دیوار کوته»این بار شد سیبل بهر خاشاک
  سیمای مان چو میلیست !!! گفتن اثر ندارد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: