تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ - ۰۳:۲۳ کد مطلب 85052

با انتشار پستی در اینستاگرام خود؛

رشیدپور به علت اشتباه سهوی از دکتر احمدی نژاد و هوادارانش عذرخواهی کرد

رضا رشیدپور مجری برنامه دید در شب با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از دکتر احمدی نژاد و هواداران ایشان به علت اشتباه سهوی عذرخواهی کرد

میدان ۷۲/ رضا رشیدپور مجری برنامه دید در شب با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از دکتر احمدی نژاد و هواداران ایشان به علت اشتباه سهوی عذرخواهی کرد.

متن ایشان به شرح ذیل می باشد:

به گمان من در دنیای پرهیاهوی رسانه , کسی می تواند ادعای شرافت کند که اصل امانت و صداقت را با هیچ بهایی معامله نکند .

در تمام دورانی که ساعتها آنتن زتده ی سیما در اختیارم بود تلاش کردم تا کلامی غیر از واقعیت نگویم و هرگز سلیقه ها و اعتقادات شخصی ام را به آنتن نکشانم . چون آنتن زنده را مصداق روشن حق الناس می دانم و افتخار می کنم که دلیل سالها دوری ام از صداوسیما , هرگز رفتار و گفتارم روی آنتن نبوده است .

حالا که به لطف نگاه مهربان شما , تریبون کوچکی برای بازتاب دغدغه های مردم شریفمان راه انداخته ام ; هرچند که ریالی از بیت المال و … بهره نمی گیرم اما باز هم دلم می خواهد که رویه ام همان باشد که بود . چون توجه و لطف مردم هم بیت المال است و انتظار آنها برای شنیدن حقیفت ; حق الناس .

پس بی طرف و امانتدار می مانم

در فرازی از گفتگو با حاج آقای شجونی در لحظه ای که ایشان آقای روحانی را فاقد روحیه نقدپذیری دانست و ایشان را به دشنام دادن به منتقدان متهم کرد , عرض کردم که ” رییس جمهور سابق هم منتقدانش را بزغاله خطاب می کرد ” .

این بخش از عرایضم مورد نقد طرفداران جناب احمدی نژاد واقع شده و آن را غیر واقعی خوانده اند .

جستجوی دقیق تر در اسناد رسانه ای نشان می دهد که حق با ایشان است و این لقب به تضعیف کنندگان فرهنگ انتظار و شهادت نسبت داده شده است هرچند که واژگان این چنینی را در شأن یک رییس جمهور نمی دانم ; حالا به هر دلیل و منطقی که باشد ; اما :

با کمال میل از جناب آقای دکتر احمدی نژاد و طرفداران ایشان و رسانه های هوادارشان بابت این اشتباه سهوی پوزش می طلبم .

باشد که صداقت و بی طرفی به رویه ی جاری در همه ی رسانه های پرقدرت کشورمان هم تبدیل شود . آن شاالله

۸۱۴۷۱۹۶۷۰_۸۴۴۸۶ی

 

 1. محمدرضا مشايخي :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 5

  آفرین به رشید پور. از دوستان بهاری میخواهم این حرکت را در کلیه سایتها و کانالهای خود ارج نهاده و ایشان را تشویق نمایند تا هم ایشان به حرکت خود جهت صحیح تری بدهد و هم دیگران به رعایت صداقت و امانت مشتاق گردند.

  • ناشناس :
   آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

   آقای مشایخی! متحیرم از این این ذوق زدگی شما. نمی بینید دارد تاکید می کند هرچند که واژگان این چنینی را در شأن یک رییس جمهور نمی دانم ؟ یعنی باز هم حق با من است و احمدی نژاد حتی حق ندارد به تضعیف کنندگان شهادت هم اهانت کند و آنها هم باید احترامشان حفظ شود! تازه همین نصفه عذرخواهی را هم نه در خود برنامه اش که در اینستاگرامش می نویسد!

   این شخص دشمن است و دشمنیش را هم بارها و بارها ثابت کرده است. نه خودش ارزشی دارد و نه این حرفش . برنامه دید در شب او هم مخاطبان محدودی دارد که آن را هم با اسم احمدی نژاد گرم کرده است. اگر اسم احمدی نژاد را از برنامه دید در شب جذف کنند اصلا بینده ای برایش نمی ماند. متاسفانه بخش بزرگی از تبلیغ بی جیره و مواجب این برنامه هم مال سایتهای احمدی نژادی نظیر همین میدان ۷۲ است. برای همین هم این به اصطلاح عذرخواهی را انجام داده که انجام نمی داد بهتر بود.
   ما کم از این رشیدپور و رشیدپورها اهانت به احمدی نژاد ندیده ایم. این اولین بارش نیست و آخرین بارش هم نخواهد بود

 2. احسان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 20 Thumb down 1

  جناب رشید پور شما همانطور که در برنامه تلویزیونی جلوی چشم هزاران بیننده تلویزیون با بهتان و دروغ مسلم خود به شخصیت محبوب و مردمی دکتر احمدی نژاد توهین کردید موظف هستید در همین برنامه آینده دید در شب جلوی چشم هزاران بیینده از هواداران ریاست جمهور سابق و شخصیت مردمی دکتر احمدی نژاد عذرخواهی کنید نه در صفحه شخصی خودتان که شاید بازدید کنندگانش نصف نصف بینندگان این برنامه زنده نباشند و اینه رسم ادای حق الناسی که زیر پا گذاشتید فقط عذرخواهی در برنامه تلویزیونی فقط

 3. امیر :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آفرین به شعور و درک و بزرگواری رشیدپور

 4. Mortezarahimy :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ما احمدی نژادی ها هم هنرمندان کشورمان را دوست داریم. جناب آقای رشید بور را هم علیرغم این که مجری برنامه های حسن روحانی بودند بخاطر هنرشان و شادی آفرینی شان برای مردم دوست داریم. از آن اتهام ناراحت شده بودیم و تا اینجای کار از ایشان متشکریم و انصافش را تقدیر می کنیم اما اگر در همان برنامه هم مطلب را با همین صراحت اعلام بفرمایند اشتباه ایشان کاملا جبران می شود.

 5. شریعتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 9 Thumb down 0

  آقای رشیدپور عزیز به قول خودتون “حق الناس”، باید در جای خودش ادا بشه! انشاءالله همه به رعایت حق الناس پایبند باشند.

 6. حسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 12 Thumb down 0

  آقای رشید پور لطفا سخنان کامل آقای احمدی نژاد را به عنوان عذر خواهی به اطلاع عموم برسانید نه جمله ناقص اعتراضی را . ضمنا در پایان باز ادب و متانت خود را بالاتر از رئیس جمهور دانسته و اعلام کرده اید این واژگان را در شان یک رئیس جمهور نمیدانم . آیا فقط واژگان رئیس جمهور امریکا و هم پیمانانش که دستور ریختن خون صدها نه بلکه میلیون ها انسان بیگناه را در یمن و فلسطین و بحرین و عراق و سوریه و افغانستان و آذربایجان را صادر می کند در شان یک رئیس جمهور میدانید؟ آیا این تحریمهای ظالمانه ۳۶ ساله و همین تحریمهای پاسپورتی اخیر بر علیه ایران را در شان یک رئیس جمهور میدانید و دهها سوال دیگر؟، گو اینکه آقای احمدی نژاد در طول هشت سال خدمتگزاریش صدها هزار تهمت و ناسزا و بی حرمتی از تریبونها و جراید داخلی و خارجی شنید ولی خم به ابرو نیاورد حال شما برای اطلاق کلمه بزغاله به افرادی که شناسنامه شان در ذیل آمده اینقدر بر آشفته شده اید؟جملات صحیح به این شرح است:احمدی نژاد عصر روز چهارشنبه (۱۶آبان ۱۳۸۶) در سالن ورزشی بیرجند در جمع ایثارگران و خانواده شهدا می گوید: آرزوی شهیدان شما به سرعت در حال تحقق است و جهان و بشریت راهی جز این ندارد. اصلا خلقت بدون این، بی‌هدف و باطل است. همه بساط عالم بر پا شده تا آن روز نورانی اتفاق بیافتد؛ روزی که همه پیامبران، شهدا و صلحا خواهند آمد و یاری خواهند کرد. بعضی‌ها این حرفها را تمسخر می‌کنند؛ برای اینکه اینها دلشان از ایمان خالی است. اینها بت پرستها و شیطان پرستهای مدرن هستند. قیافه روشنفکری می‌گیرند اما به اندازه بزغاله هم از دنیا فهم و شعور ندارند.”

 7. حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 11 Thumb down 0

  با احسان موافقم . رشید پور ظاهرا بی طرفه . به نظر من این جور آدمها بد تر از دشمنان پیش رو هستند.

 8. عادیات :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  اگر به عذرخواهی خواهی باشه که بعد از هر برنامت باید از احمدی نژاد عذرخواهی کنی چون خیلی ذوق میکنی کسی که از احمدی نژاد بد میگه جوری با آقای خرازی نشسته بودن و پاسکاری میکردن تو بد و بیراه آقای رشید پور حدالاقل آزاد مرد باشید! ،چرا برنامه جوانفکر رو پخش نکردید

 9. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  طفلک تو لازم نیست برای کسی شان تعریف کنی. مواظب دهن خودت باش تا بعدا توبه فارسی نکنی

 10. گل یخ :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  مرده!

 11. سلمان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام به همه. هنر پیاده کردن اخلاق همیشه قشنگه.تشکر. آقای رشید پور لطفا در همان جایی که خبر اشتباه دادی. همان جا هم اعلام کن تا امانت حق الناس را ۱۰۰ تحویل بدهی. اگر بتوانی به نظرم شجاعت واقعی را نشان می دهی.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: