تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ - ۱۲:۲۵ کد مطلب 85067

جوانفکر پس از سه بار منع تعقیب دوباره محاکمه می شود؛

محاکمه در وقت اضافه!

پس از گذشت چهار سال از حمله عوامل دادستانی و انتظامی به موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران، علی اکبر جوانفکر مدیرعامل سابق این موسسه و چند تن از خبرنگاران سابق روزنامه ایران فردا دوشنبه در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری مجتمع قضایی کارکنان دولت محاکمه خواهند شد.

میدان ۷۲/ پس از گذشت چهار سال از حمله عوامل به موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران، علی اکبر جوانفکر مدیرعامل سابق این موسسه و چند تن از خبرنگاران سابق روزنامه ایران فردا دوشنبه در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری مجتمع قضایی کارکنان دولت محاکمه خواهند شد.

این دادگاه به صورت علنی برگزار می شود و طی آن جوانفکر و همکاران سابق وی در برابر اتهام “تمرد در مقابل ماموران قضایی و انتظامی” از خود دفاع خواهند کرد.

بازپرس پرونده، پیشتر جوانفکر و همکارانش را از سه اتهام “اخلال درنظم و آسایش عمومی” ، “حبس غیرقانونی دادستان اوین” و “توهین به معاون دادستان تهران” مبرا دانسته و حکم منع تعقیب را در مورد آنان صادر کرده است.

در جریان حمله به روزنامه ایران در سی ام آذرماه سال ۱۳۹۰ خسارات قابل توجهی به روزنامه ایران وارد گردید، نزدیک به ۴۰ تن از خبرنگاران و سردبیران و حتی مدیرمسئول وقت این روزنامه بازداشت شدند و یکی از خبرنگاران نیز به شدت مجروح و روانه بیمارستان شد.

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    نزدیک انتخابات است و دو باره می خو اهند بعضی پرو نده ها نبش قبر کنند تا شاید این بند گان خدا را در نظر مردم بد جلو ه دهند و گرنه ۳بار حکم تبرئه صا در شده تازه اقای فلانی یا دش افتا ده که دو بار ه شکایت کند یعنی این مو ضو ع خیلی مهم و حیاتی است و در و ضعیت کنو نی مردم و کشو ر مو ثر است و معجزه می کند این نشانه از اقدامات کینه تو زا نه و سیاسی کار ی نسبت به دو لت قبل را نما یان می کند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: