تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۹ کد مطلب 85073

دوست دارم کریس رونالدو را به پرسپولیس بیاورم

به گزارش پایگاه ۵۹۸، برانکو ایوانکوویچ در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: از فردا به ورزشگاه آزادی می رویم تا تمرین کنیم. تمرینات ما ساعت ۱۵:۰۰ بعدازظهر برگزار می شود. قرار است با استقلال به صورت زوج و فرد تمرین کنیم. او درباره بازی با پدیده افزود: بعد از ۱۵ بازی خوب […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، برانکو ایوانکوویچ در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: از فردا به ورزشگاه آزادی می رویم تا تمرین کنیم. تمرینات ما ساعت ۱۵:۰۰ بعدازظهر برگزار می شود. قرار است با استقلال به صورت زوج و فرد تمرین کنیم.

او درباره بازی با پدیده افزود: بعد از ۱۵ بازی خوب طبیعی بود که در یک بازی عملکرد چندان خوبی نداشته باشیم که آن هم دلایل خاص خودش را دارد. آرسنال هم دیروز ۴ گل خورد. به تیم پدیده بابت جنگندگی بالایش تبریک می گویم. آن طور که انتظار داشتم دیروز بازی نکردیم. من یک مربی هستم و دوست دارم تیمم بی عیب و نقص بازی کند. متوجه می شوم که گاهی اوقات تیمم ضعیف بازی می کند. اما در دقایقی از بازی دیروز هم عملکرد جالبی داشتیم ولی به طور کلی نسبت به بازی های قبلی ضعیف تر بودیم.

به گزارش بانک ورزش، سرمربی پرسپولیس درباره کارت های زرد و قرمز زیادی که بازیکنان این تیم می گیرند، اذعان داشت: یک کارت قرمز هادی نوروزی خدا بیامرز گرفت که اصلا حقش نبود. مهدی طارمی و سوشا هم گرفتند که اولی حقش نبود ولی سوشا باید اخراج می شد. سعی میکنیم تهاجمی بازی کنیم و جنگندگی بالایی داشته باشیم. راه حل های خاصی برای حل این مشکل خواهیم داشت.

او درباره جذب بازیکن جدید برای پرسپولیس خاطرنشان کرد: شما کدام بازیکن را پیشنهاد می کنید که من بگیرم؟ وحید امیری با تیمش قرارداد دارد. بیرانوند هم همین طور. ما یک دروازه بان داریم که در تیم ملی هم است. من به تمام بازیکنانم اطمینان دارم. شاید اتفاقی بیفتد اما من از بازیکنانم راضی هستم. به خودم باشد دوست دارم رونالدو را برای پرسپولیس بگیرم. شما فکر می کنید سرمربی ذوب آهن کاوه رضایی را به ما می دهد؟ از ادینیو می پرسید، او هم یک میلیون دلار می خواهد.

سرمربی پرسپولیس درباره اخراج سوشا مکانی افزود: من سوالم این است که دیروز چه کسی برای پرسپولیس امتیاز آورد. اگر بازی ۳-۱ می شد برای ما کار تمام بود. وظیفه ما این است که اشتباهات را به حداقل برسانیم.

او درباره آلودگی هوای تهران خاطرنشان کرد: امروز در سالن وزنه تمرین کردیم و در هوای آزاد تمرین نکردیم ولی به شما تبریک می گویم که در این آب و هوا منتظر ما بودید و سلامتی خود را به خطر انداختید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: